&noscript=1 /> Statek poblíž města v Jižním Tyrolsku
 
Statek poblíž města v Jižním Tyrolsku
Statek poblíž města v Jižním Tyrolsku

Z polní cesty
na dlážděnou

Poblíž města

Dovolená poblíž města

Příroda se potkává s kulturou

Protiklady se přitahují. Některé jihotyrolské statky se nacházejí v bezprostřední blízkosti města a bodují pestrým kontrastním programem. Dovolená na statku s městskou atmosférou má pro hosty připravena mnohá překvapení.

Protiklady se přitahují. Některé jihotyrolské statky se nacházejí v bezprostřední blízkosti města a bodují pestrým kontrastním programem. Dovolená na statku s městskou atmosférou má pro hosty připravena mnohá překvapení.

Přes den plný program ve městě, večer požitek z přírody mezi vinicemi, sady nebo horskými panoramaty. Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku je skvělým způsobem, jak spojit procházku městem a kulturní program s odpočinkem na statku. Některé statky se nacházejí jen několik kilometrů od centra města a jsou snadno dostupné veřejnou dopravou. Během pobytu můžete bez obav nechat auto stát a vybaveni nejlepšími zasvěcenými tipy hostitelské rodiny spojit cestu do města s příjemnou procházkou.

 

Výhled kolem dokola a zasvěcené tipy

Rodina ze statku zná ta nejkrásnější zákoutí a místa jihotyrolských měst a je tím nejlepším průvodcem, jakého si můžete přát. Po příjezdu na statek se okamžitě ponoříte do světa zemědělství. Během prohlídky luk a polí s průvodcem se dozvíte zajímavosti o životě zemědělců a seznámíte se s tradicemi zemědělství v Jižním Tyrolsku. Poté vás hostitelská rodina pozve do chladného vinného sklípku, kde si můžete v příjemné atmosféře vychutnat sklenku domácího vína. I zbytek pobytu na statku je příjemný. Farmářský obchod nabízí velký výběr produktů, které se pěstují a zušlechťují přímo na místě. Po návratu do pohodlného rekreačního apartmánu nebo útulného pokoje na vás večer čeká ohromující výhled na světla města.

 

Italský šarm a alpská kultura

Jihotyrolská města jsou malými klenoty plnými historie a kulturních památek. Žádná dvě města však nejsou stejná. Každé z nich na vás čeká se svými jedinečnými vlastnostmi. Hlavní město provincie Bolzano svádí svým italským šarmem, zatímco Glurns s jeho historickými hradbami je považován za nejmenší město v celém alpském regionu. Výlet do fuggerovského města Sterzing nebo do katedrálního města Brixen se vyplatí především kvůli jejich historickým centrům. Umělecké městečko Klausen je oblíbené pro své středověké uličky. Malebné městečko Bruneck nabízí skvělé možnosti sportovního vyžití a lázeňské město Meran boduje svým středomořským klimatem a květinovými promenádami. Přes všechny rozdíly najdete v každém městě fascinující památky, malé obchůdky a příjemné restaurace. Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku nabízí spoustu možností, od nákupů přes návštěvu muzea až po procházku po vánočním trhu.

přečtěte si více zpět

3 důvody

Dovolená na statku s kulturním programem

Statek jako útočiště od centra coby kamenem dohodil
Statek jako útočiště

od centra coby kamenem dohodil

Dovolená plná kontrastů mezi přírodou a kulturou
Dovolená plná kontrastů

mezi přírodou a kulturou

Zažijte jihotyrolská města ve všech jejich podobách  - TG Sterzing Pfitsch Freienfeld/Patrick Schwienbacher
Zažijte jihotyrolská města

ve všech jejich podobách

Vše o jihotyrolských městech

Na pomezí statku a městského života

Umění a kultura, památky a rozmanité akce – v jihotyrolských městech na vás čeká pestrá paleta možností, které z vaší dovolené zaručeně udělají zážitek.