&noscript=1 /> Termální lázně Merano - Jižní Tyrolsko Termální lázně Merano - Jižní Tyrolsko
 
Termální lázně Merano – oáza pohody v srdci Merana
Termální lázně Merano – oáza pohody v srdci Merana

Cílová destinace

Termální lázně Merano

Termální lázně Merano – oáza pohody v srdci Merana

Termální lázně Merano se nacházejí v srdci lázeňského města Meran a zvou vás k celodennímu odpočinku. Architektonicky pozoruhodná budova je obklopena zeleným termálním parkem.

Ať už si chcete odpočinout v sauně, dopřát si masáž, zaplavat si v jednom z mnoha vnitřních i venkovních bazénů nebo si zacvičit ve fitness centru – rozmanité nabídky se přizpůsobují přáním hostů. Kromě toho lze pobyt v Termálních lázních Merano spojit s kosmetickými balíčky a brunchem nebo aperitivem.

Všestranné lázně

Skleněná krychle termálních lázní je vidět už z dálky a majestátně se leskne na slunci. Meranské Termální lázně jsou snadno dostupné pro každého, a to jak pěšky, tak autem nebo veřejnou dopravou. Jen pár kroků od historického centra Merana můžete zažít chvíle odpočinku, zdraví a uvolnění. Sami, v páru, s rodinou nebo přáteli – Termální lázně Merano stojí vždy za návštěvu. Lázně, které získaly několik mezinárodních ocenění, mají nejen řadu vnitřních a venkovních bazénů, ale také širokou nabídku wellness služeb. Individuálně přizpůsobené chvíle hýčkání s produkty regionální péče zmírňují napětí, zlepšují vzhled pokožky nebo ji zklidňují. Ať už jde o saunu v bio slámě, peeling medem, květy a solí, masáž lávovými kameny nebo relaxační koupel s aromatickými oleji, každý si zde může vyzkoušet individuálně přizpůsobený a uklidňující kosmetický program. Součástí zdravotního programu jsou také inhalace s termální vodou a léčebné termální koupele. Ve vnitřním areálu Termálních lázní se nachází celkem 15 bazénů; oblíbené jsou zejména bazény s termální vodou s mírnou koncentrací radonu, horké a studené bazény, bazén se slanou vodou a vířivky.

Termální lázně Merano – oáza pohody v srdci Merana

Termální park s fantastickým výhledem

V létě zve k opalování a relaxaci pětihektarový termální park, zelené centrum Merana. Trávníky mezi středomořskými stromy, palmami a růžovými keři, obklopené úchvatným horským panoramatem, nabízejí dostatek prostoru, abyste si den v termálních lázních užili všemi smysly. Kromě různých bazénů je zde také jezírko s lekníny, podzemní parní lázeň a vodopád. Osm relaxačních salonků poskytuje soukromí uprostřed termálního parku. Mezitím se můžete vyřádit na hřišti na plážový volejbal nebo na venkovním tréninkovém hřišti. Nevšední tip: Kneippova trasa v Termálních lázních Meran. Speciální vodoléčba se rozprostírá na čtyřech stanovištích – včetně studených koupelí pro nohy a bosé stezky.

 

Lázně s historií

Termální lázně Merano lákají významné hosty do Merana již dlouhou dobu. Jejich zrod: V roce 1836 publikoval meranský lékař článek o klimatických výhodách Merana. Město se tím brzy proslavilo: vzduch, léčivé vody a místní mléko byly chváleny jako zdraví prospěšné. V průběhu let sem zavítali významní hosté jako Richard Strauss, Rainer Maria Rilke, císařovna Sisi a Franz Kafka. Nejprve bylo otevřeno sanatorium se studenou vodou, brzy následovaly elegantní hotely, Wandelhalle a v roce 1874 Kurhaus, který je dodnes dominantou města.

Přečtěte si více Zpět
Vyhledat statky
Statky v blízkosti termálních lázní Merano
45 nalezený statek nalezené statky
Ansitz Layshof
Rodina Klotzner  | Meran  (Meran a okolí)
Ovoce
Produktový koutek: mamelády, sirup, ovocné šťávy ...
Selské nabídky: Prohlídka sadu a vinic
Vzdálenost 1,0 km
Pozice na mapě
Apartmán od 180€ za noc
Valentinhof flower flower flower flower
Rodina Unterhofer  | Meran  (Meran a okolí)
Statku s ekologickým hospodařením, Ovoce, Pěstování zeleniny, Pěstování bobulovitého ovoce
prodejna na statku: sýr, vejce, med ...
Selské nabídky: Prohlídka dvora
Vzdálenost 1,2 km
Pozice na mapě
Apartmán od 250€ za noc
Sittnerhof flower flower flower
Rodina Brunner  | Meran  (Meran a okolí)
Ovoce, Vinařství
snídaně
Vlastní produkty ze statku : ovocné šťávy, čerstvé ovoce podle sezóny
Selské nabídky: Zažít selský všední den, Prohlídka sadu a vinic, Prohlídka vinic ...
Vzdálenost 1,3 km
Pozice na mapě
Pokoje od 150€ za noc
Apartmán od 118€ za noc
Načíst další výsledky
Výsledek vašeho hledání

Termální lázně Merano

Další informace

Contacts
Terme Merano
Piazza Terme 9
39012 Merano/Meran
Situated in the heart of Meran, Terme Meran is a place of wellbeing and health featuring 25 indoor and outdoor pools, a 2,200 square-metre sauna area, and the thoroughly modern MySpa.
A fitness centre, various culinary spots and changing cultural and musical events at the Terme square round off the offerings.