&noscript=1 /> Všeobecné obchodní podmínky
 

Škola vaření značky Roter Hahn

Všeobecné obchodní podmínky

Ceny

Všechny ceny jsou uvedeny za osobu a akci s vařením a zahrnují DPH. V ceně jsou zahrnuty všechny suroviny pro přípravu menu o 4 chodech včetně uvítacího aperitivu a vinného doprovodu (1 sklenka na každý chod), podávání vody a potvrzení o převzetí receptů v papírové podobě. 
Nákup zboží na místě, nákup selských produktů ze statku Föhrnerhof a další konzumace než ta, která je zahrnuta v nabídce, jsou účtovány zvlášť. 

Platba

Platbu je možné provést platbou SEPA, kreditní kartou, službou PayPal nebo bankovním převodem ve lhůtě splatnosti uvedené na faktuře. 

Stornování a vrácení peněz

Naše akce vaření se konají při minimálním počtu sedmi účastníků. Vyhrazujeme si právo zrušit akci nejpozději čtyři dny před jejím konáním. Pokud akci zrušíme, bude vám vrácena celá částka platební metodou zvolenou při rezervaci.

Zrušení rezervace z vaší strany je bezplatné do 22 dnů před datem konání akce. Již zaplacená částka bude vrácena platební metodou zvolenou při rezervaci. 

  • Pro zrušení rezervace v době od 21. dne před datem konání akce do data konání akce platí následující storno podmínky: 
  • Zrušení rezervace 21 dnů až 15 dnů před datem konání akce: 50 %  celkové ceny
  • Storno v době od 14 dnů do 8 dnů před datem konání akce: 75 % celkové ceny.
  • Zrušení méně než 8 dnů před datem konání akce: 100 % celkové ceny.
  • Z již zaplacené částky bude odečten storno poplatek.
  • Pokud se host na akci nedostaví nebo ji předčasně opustí, zaplacenou částku si ponechá provozovatel akce.


Nemůžete-li se akce zúčastnit, informujte nás prosím včas. Na akci vás může zastoupit i vámi určená náhradní osoba

Alergie nebo nesnášenlivost potravin

Naše kuchařské akce mají pevně stanovené sezónní menu, takže není možné vyhovět speciálním požadavkům. Pokud máte potravinové alergie nebo intolerance nebo z osobních důvodů nemůžete jíst určité potraviny, informujte nás o tom prosím e-mailem na adrese info@roterhahn-kochschule.it před rezervací akce. Pokusíme se pro vás zajistit alternativní variantu. 
 

Oznamovací povinnost a zákaz účasti v případě přenosných nemocí

Zavazujete se nás před účastí informovat, pokud máte nějaké potíže nebo onemocnění, které jsou nakažlivé, a zejména ty, které jsou přenosné na člověka prostřednictvím potravin. Mezi takové příznaky patří infikované rány, kožní infekce, průjmy a podobně. V takovém případě je účast zakázána.
 

Právní upozornění

"Výslovně se odkazuje na právní ustanovení čl. 45-67 italského zákoníku o ochraně spotřebitele GvD 206/2005. 
Povinné informace podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 524/2013. Platforma Evropské komise pro online řešení sporů (ODR): http://ec.europa.eu/consumers/odr/."