&noscript=1 /> Hoferhof - Tradiční řemesla v Algund Handwerk-Detail
 
Hoferhof
Venkovské řemeslo v Algund
Rodina Aichner Vellau 9
M +39 334 2614704 boden.kleid@hotmail.com
Práce z vlny
Popis statku
Na samém vrcholu, na konci cesty, nad kostelem Nejsvětější Trojice ve Vellau u Algundu, leží v nadmořské výšce kolem 1 000 metrů odlehlý a malebný statek Hoferhof. Zde, mezi bio zeleninou a 25 volně se pasoucími tyrolskými horskými ovcemi, pracuje Johanna Aichnerová na projektu svého srdce "boden.kleid" a vytváří umělecká díla velmi zvláštního druhu.
Bäuerin Johanna Aichner
Srdečně vás vítáme!
Hovoříme nemecky, italsky a anglicky
boden.kleid@hotmail.com
mobil +39 334 2614704
S nití, nůžkami, háčkem a výhradně jihotyrolskou ovčí vlnou vytváří mladá selka nejrůznější pěkné textilní výrobky. "Velkou část vlny získávám z našich vlastních ovcí. Vlnu stříhám a pak ji peru v trakaři a suším přímo na našem statku. Po mykání a zpracování používám smotané příze na háčkování." Výrobky Johanny Aichnerové jsou mezitím velmi oblíbené, většinu svého zboží prodává na Instagramu a Facebooku. Prozrazuje, že ručně vyráběné předměty jsou oblíbené zejména u mladých lidí.
Každý kus je jedinečný
Zde naleznete jedinečné háčkované výrobky ze sortimentu Johanny Aichnerové.
title:
description:
title:
description:
title:
description:
Poloha & příjezd
Příjezd
Z Meranu jeďte směrem na Naturns a za druhým tunelem před obcí Töll odbočte směrem na Vellau/Algund. Po 700 m odbočte vlevo směrem na Vellau. Po silnici pokračujte asi 4,7 km do centra Vellau. Hoferhof se nachází nad kostelem.
Hoferhof
v Algund leží na
987 metrů nad mořem
Back to list