X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Home
Dovolená na statku
Dovolená na statku s léčebnými metodami podle Kneippa

Dovolená na statku s léčebnými metodami podle Kneippa

Specializovaný statek

5 bodů pro uvolněnou dovolenou

Chození na boso například v trávě pokryté ranní rosou, koupele nohou a rukou, procházky za bylinami, kurzy vaření - když vás vyškolená selka navíc pozve na procedury podle Kneippovy metody, vaše tělo si na dovolené rychle odpočine a nabere sílu.

Kritéria
Statek musí splňovat následující kritéria, pokud chce používat označení statek s Kneippovými metodami:
  • Uvnitř budovy se nachází mistnost ke koupelím, s hadicí s tekoucí vodou, roštem, vaničkou na nohy a na ruce. Takové vybavení může být nabízeno přímo pro jednotlivé apartmány nebo pokoje k pronájmu. V tom případě jsou vaničky k zapůjčení pro každý apartmán nebo pokoj. Apartmány a pokoje musí nabízet dostatek místa pro koupele.
  • Možnosti chození na boso po nepravidelném povrchu, po trávě s ranní rosou, možnost procházení vodou a koupání rukou v blízkosti statku (studna, potok,…)
  • Někdo z členů rodiny vlastní certifikát pro Kneippovu metodu jakožto trenér zdraví s platnou licencí - o hosty se stará osobně.
  • Hosté si užívají snídaní s různými produkty ze statku - nesmí chybět ani bylinkové čaje, mošty, kávoviny, müsli, med, ovoce a sezonní zelenina. Potraviny jsou většinou plnohodnotné.
  • Celoroční nabídka vlastních nealkoholických nápojů
  • Celoroční nabídka vlastního ovoce a zeleniny i ve zpracované podobě
  • Udržovaný dům a bylinková zahrádka na dvoře
  • Týdně alespoň dvakrát nabídka Kneippových procedur, jako například poradenství, přednášky, praktická cvičení, kurzy vaření, procházky za bylinkami s průvodcem, zpívání atd.

O dodržování kritérií se stará Roter Hahn!


Dovolená na statku s Kneippovými metodami je jednou ze specializací, které nabízejí jihotyrolské zemědělské statky. Informujte se o dalších speciálních nabídkách.

Nalezeno pro vás: 1 Statek