V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Vitální dovolená na statku

Vitální dovolená na statku

Dovolená s wellnessem v Jižním Tyrolsku: Vezme se radost ze života, přidá se kus vitality a dávka opravdové přírody. Tento recept vám ihned dodají jihotyrolské vitální statky. Tady vám sedlák se selkou zprostředkují staré vědomosti o léčivých účincích rostlin doplněné o nejnovější poznatky o zdravém životě. Nechejte se hýčkat v senné nebo mléčné lázni, při masáži, pleťové masce, odtučňovací kúře, půstu, vinné kúře, Kneippově léčebné metodě nebo při uvolňovacích cvičeních. O účincích a vedlejších účincích se informujte nejlépe přímo na statku s wellnessem nebo se zeptejte sedláka či selky.

Kritéria
Následující kritéria musí být splněna, pokud chce statek získat označení „vitální statek“ :
  • klidná poloha statku bez hlučné dopravy
  • Nejméně dvě různé vitální nabídky s osobní péči a odborným personálem. Například: Kneippova metoda, senné lázně, mléčné koupele, masáže, pleťové masky, odtučňovací kúra, půst, vinná kúra nebo uvolňovací cvičení
  • Tiché místnosti uvnitř statku a tiché prostředí venku v přírodě
  • Nabídka pro volný čas - například rotoped, běžecký pás, činky, tenisový kurt, půjčovna kol, jízda na koni, plavání, sauna, parní lázeň, zábaly
  • Celoroční nabídka vlastního ovoce a zeleniny, zpracovaných produktů a domácích nealkoholických nápojů
  • Snídaňový bufet s nejméně 10 různými produkty a s bylinkovými čaji, mošty, ovocem a zeleninou
  • Široké informace o vitální nabídce a k tématu zdraví
  • Všechny místnosti na statku jsou nekuřácké

Na dodržování těchto kritérií dohlíží Roter Hahn.
Vitální dovolená na statku je jednou ze specializací, které nabízejí jihotyrolské zemědělské statky. Informujte se o dalších speciálních nabídkách.

Specializované statky

Nalezeno pro vás: 3 Statky