V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Dovolená se psem v Jižním Tyrolsku

Dovolená se psem v Jižním Tyrolsku

Se psem na cestě po Jižním Tyrolsku

Dovolená se psem
Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku je zábavou pro psy i hosty.

Na mnohých jihotyrolských statcích je pes váženým hostem. Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku je pro člověka i psa zárukou příjemně stráveného společného času bez omezení.

Tady smějí psi, velcí i malí, svého pána doprovázet na Dovolené se psem a užívat si čerstvý vzduch i svobodu pohybu.

Sedláci, jak jinak taky, jsou na zvířata zvyklí a těší se na čtyřnohý přírůstek. Rozmanitou aktivní nabídku pro hosty se psy tvoří rozsáhlé horské pastviny, horské turistické stezky, lesy a louky. Psi se tu mohou pořádně vyřádit, jak to mají ve své nátuře - to je při dovolené na statku v Jižním Tyrolsku velká deviza, která každého psa jistě potěší.

Pány i paničky určitě naplňují dobré pocity: Jejich čtyřnozí přátelé mohou být na dovolené s nimi a navíc v ideálním prostředí.

Hledáte apartmán nebo pokoj k pronájmu, kam si po domluvě můžete vzít s sebou své domácí zvíře? Více než 900 statků hlásí: Pes a host na dovolené jsou vítáni!

Dovolená se psem v Jižním Tyrolsku
> Statky pro psy s apartmány v Jižním Tyrolsku
> Dovolená se psem na statku v pokoji k pronájmu