V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Východ slunce na statku

Východ slunce na statku

Nezapomenutelná hra přírody v Jižním Tyrolsku

Východ slunce na túře s průvodcem v Jižním Tyrolsku
Kdo chce zažít východ slunce na horském vrcholu v Jižním Tyrolsku , musí brzy vstávat. To se však vyplatí - zaručeně. Na mnoha statcích „Roter Hahn“ se sedlák promění na turistického průvodce a doprovodí své hosty k okolo ležícím horám, aby vám ukázal nezapomenutelné přírodní divadlo .

S čelovkami a kapesními lampami se vyráží ve tři hodiny ráno. Zatímco je venku černo černá tma, vydáváte se se sedlákem, který se v okolí perfektně orientuje, na cestu na vrchol. Příroda se v ranním šeru probouzí jen velmi pomalu. Cestou lesem můžete vidět, jak ranní rosa pokrývá listy rostlin. Pomalu se rozjasňující nebe dává tušit blížící se východ slunce. První denní světlo vykouzlí na obloze červánky. To jsou mystické momenty a kulisa je jako stvořená pro báječné fotky. Konečně probleskují první slunečné paprsky nad vrcholy jihotyrolských hor. Nebe se rozsvěcuje do ohnivě červené barvy a slunce nakonec zahalí celou zemi teplou zlatě-žlutou barvou.

Východ slunce na horách je grandiózním přírodním představením a nezapomenutelným zážitkem. Po těchto působivých chvilkách začíná sestup a vy se ponoříte do selského života: Na statku čeká vydatná snídaně s domácím chlebem, čerstvě snesenými vejci a uzeným špekem, abyste se posilnili na dlouhý letní den. Nyní si můžete své zážitky ještě jednou přehrát ve své mysli, zatímco děti řádí a hrají si se psem a s kočkou.

> Apartmány na statku v Jižním Tyrolsku, které nabízejí túry s průvodcem
> Pokoje k pronájmu na statku v Jižním Tyrolsku, které nabízejí túry s průvodcem