X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Home
Dovolená na statku
Záruka kvality

Záruka kvality

Dovolená na statku

Kam schovává slepice svá vejce? Jak se vyrábí jablečná šťáva? Co vlastně jí zajíci? A proč má celá rodina najednou tak dobrou náladu?

Prázdniny na statku v Jižním Tyrolsku jsou zážitkem - a také odpočinkem. Na statcích „Roter Hahn“ zažijete na vlastní kůži spolu se svými milými farmářskou kulturu v jednom z nejkrásnějších regionů v Evropě: mezi vysokými vrcholy Dolomit i v prosluněném Vinschgau, v malebném údolí Eisacktal i na líbezném jihu: na výběr máte z celkem 1600 statků ze všech koutů tohoto regionu, na mnoha z nich dokonce dostanete každé ráno chutnou snídani z místních produktů. Pro dovolenou na míru je tu 13 specializací, mezi kterými můžete vybírat.

Statky se mohou dokonce navzájem hodně odlišovat - všechny statky „Roter Hahn“ však nabízejí nejvyšší míru srdečné pohostinnosti, opravdové zemědělství, vlastní produkty a nefalšovaný přírodní zážitek.
Malé statky s maximálně pěti apartmány nebo osmi dvoulůžkovými pokoji k pronájmu jsou zárukou příjemné atmosféry, počet kytek od 1 do 5 ukazuje kvalitu a míru zážitků.

Dostali jste chuť na dovolenou na venkově?
1600 statků vás srdečně vítá