V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Jižní Tyrolsko na koni

Prázdniny s jízdou na koni v Jižním Tyrolsku na zádech vznešené blondýny

Dovolená s jízdou na koni Jižní Tyrolsko
Lehký vánek pročesává divokou hřívu blondýny v teplém jihotyrolském slunečním svitu a ta se krásně leskne - je to jasné, je to Haflinger. O tyto všestranné koně, které patří ke kulturnímu dědictví Jižního Tyrolska, se mohou milovníci koní starat na mnoha statcích. Odmění se jim svou spolehlivostí, která z nic dělá perfektní koně pro jezdecké prázdniny.

Zvláště děti jsou pokaždé u vytržení, když spatří temperamentního haflinga cválat po pastvinách. Nemenší dojem dělají pyšní arabští plnokrevníci, kteří také patří k jihotyrolským statkům. Pro malé návštěvníky jsou nejlepší malí poníci.

Vedle nabídek jezdecké výuky přímo na statku, přes možnosti péče o jezdecké koně, až po vyjížďky na koni s učiteli jezdectví - to vše mohou využít začátečníci i pokročilí. V letním Jižním Tyrolsku si jezdci při vydatných vyjížďkách se sedláky užívají teplé slunečné paprsky a čerstvý horský vzduch. Uprostřed alpské horské kulisy, tam, kde je jen nedotknutá příroda, si můžete všechnu krásu prohlížet z koňského sedla.

Dovolená na jezdeckém statku v Jižním Tyrolsku nenabízí jen nejlepší příležitost strávit jezdecké prázdniny v nádherném prostředí, ale také poznat selskou kulturu tohoto regionu. Po společné selské snídani s čerstvými produkty ze statku, může každý zájemce nahlížet sedlákovi ve stáji přes rameno. Tady se dozvíte mnoho zajímavostí o koních přímo z první ruky.

> Dovolená na specializovaném statku s jízdou na koni
> Statky s nabídkou "Možnost jízdy na koni"