V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Na skialpech v Jižním Tyrolsku

Jihotyrolské statky jsou perfektní základnou pro skialpinisty

Velká pohoda s produkty ze statku
Chůze na lyžích je nejpůvodnější formou lyžování. Nadšenci lyžařského sportu vyhledávají dobrodružství a sportovní výzvy, zážitky spojené s přírodou a rozumný přístup k alpské krajině. Jihotyrolské statky jsou ideálním základním táborem pro takové výlety, často totiž leží vysoko nad údolím a lze z nich vyrážet rovnou na túry. Hostitelé rádi pomohou s jejich naplánováním a dokonce i doprovodí zájemce o lyžařské zážitky daleko od sjezdovek a jejich ruchu.
Za zážitky v zimní horské krajině se vyráží po zdravé selské snídani z vlastních produktů ze statku . Horská pohoda spolu se selskými lahůdkami dodá sílu pro sjezdy po panenských svazích. A po náročné skialpinistické túře si všichni ještě jednou rádi pochutnají na vydatné jihotyrolské kuchyni.

Zima je dlouhá!

Skialpy v Jižním Tyrolsku
V závislosti na sněhu a počasí je možné vyrážet na túry na skialpech v některých oblastech až do května. Mnoho statků ve Vinschgau, Dolomitech, v údolích Sarntal a Pustertal nabízí možnost nastoupit do lyží rovnou u dveří. K dispozici jsou samozřejmě vhodné apartmány nebo pokoje k pronájmu.
 

Výběr míst pro vaši dovolenou na statku rozdělený podle skialpových oblastí: