X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
WEB
Back Home

Kritéria kvality

Dovolená na statku

Kam schovává slepice svá vejce? Jak se vyrábí jablečná šťáva? Co vlastně jí zajíci? A proč má celá rodina najednou tak dobrou náladu?

Prázdniny na statku v Jižním Tyrolsku jsou zážitkem - a také odpočinkem. Na statcích „Roter Hahn“ zažijete na vlastní kůži spolu se svými milými farmářskou kulturu v jednom z nejkrásnějších regionů v Evropě: mezi vysokými vrcholy Dolomit i v prosluněném Vinschgau, v malebném údolí Eisacktal i na líbezném jihu: na výběr máte z celkem 1600 statků ze všech koutů tohoto regionu, na mnoha z nich dokonce dostanete každé ráno chutnou snídani z místních produktů. Pro dovolenou na míru je tu 12 specializací, mezi kterými můžete vybírat.

Statky se mohou dokonce navzájem hodně odlišovat - všechny statky „Roter Hahn“ však nabízejí nejvyšší míru pohostinnosti, vlastní produkty a nefalšované zážitky v přírodě.
Malé statky s maximálně čtyřmi apartmány nebo šesti dvoulůžkovými pokoji k pronájmu jsou zárukou příjemné atmosféry, počet květů od jedné do čtyř ukazuje kvalitu a míru zážitků.

Dostali jste chuť na dovolenou na venkově?
> 1600 statků vás srdečně zve