V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
WEB
Back Home

Kritéria kvality

Dovolená na statku

Kam schovává slepice svá vejce? Jak se vyrábí jablečná šťáva? Co vlastně jí zajíci? A proč má celá rodina najednou tak dobrou náladu?

Prázdniny na statku v Jižním Tyrolsku jsou zážitkem - a také odpočinkem. Na statcích „Roter Hahn“ zažijete na vlastní kůži spolu se svými milými farmářskou kulturu v jednom z nejkrásnějších regionů v Evropě: mezi vysokými vrcholy Dolomit i v prosluněném Vinschgau, v malebném údolí Eisacktal i na líbezném jihu: na výběr máte z celkem 1600 statků ze všech koutů tohoto regionu, na mnoha z nich dokonce dostanete každé ráno chutnou snídani z místních produktů. Pro dovolenou na míru je tu 12 specializací, mezi kterými můžete vybírat.

Statky se mohou dokonce navzájem hodně odlišovat - všechny statky „Roter Hahn“ však nabízejí nejvyšší míru pohostinnosti, vlastní produkty a nefalšované zážitky v přírodě.
Malé statky s maximálně čtyřmi apartmány nebo šesti dvoulůžkovými pokoji k pronájmu jsou zárukou příjemné atmosféry, počet květů od jedné do čtyř ukazuje kvalitu a míru zážitků.

Dostali jste chuť na dovolenou na venkově?
> 1600 statků vás srdečně zve