V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
WEB
Back Home
  • Tschauphof  - Montan - Pokoje k pronájmu  - Bozen a okolí

Tschauphof

Kvalitní produkty ze statku v Montan

Maria Theresia a Klaus Jageregger
Pinzonerstr. 28
39040 Montan
Montan
Produkty:
Ovocný sirup, Ovocné marmelády, Omáčky a zavařeniny

Výkladní skrín s našimi produkty

Ovocný sirup

Syropy (malina, kwiat czarnego bzu, czerwona porzeczka, mięta) w butelkach 0,5 l; nektary owocowe (gruszka, morela, brzoskwinia, pomidor) w butelkach 0,2 l

Ovocné marmelády

Ovocné marmelády (švestka, malinová, meruňka, nektarin, broskev, quince, červený rybíz, červený meruňka) vždy po 220 g, 260 g

Omáčky a zavařeniny

Čatní (rajčata-jablka, feferonka) po 150 g; nakládaná zelenina (různé druhy zeleniny, papriky, cuketa) po 180 g; zelenina v rajčatové omáčce (180 g, 360 g)

Popis statku

Dědičný statek "Tschaup" se nachází v nadmořské výšce 450 metrů, ve sluncem zalité oblasti Unterland. Daří se tu různému ovoci i lesním plodům, které se na statku mění na lahodné ovocné marmelády, sirupy a omáčky. Vyrábí se zde také kvalitní med. "Včely jsou důležité pro přírodu a životní prostředí a dávají nám med té nejvyšší kvality," zdůrazňuje nadšený sedlák a včelař Klaus Jageregger.

Prodej

Prodejna na statku, gastronomie

Příjezd

Při příjezdu ze směru od Neumarktu odbočte před velkým parkovištěm v obci Montan doprava a na další křižovatce zahněte ještě jednou doprava. Po 200 metrech uvidíte na pravé straně statek. Prodejna je otevřena v úterý a ve čtvrtek od 16 do 19 hodin a v sobotu od 8 do 12 h.

Poptávka

Vaše sdělení*
Vyberte odpověď jazyk*
Oslovení
*  
Jméno*
Příjmení*
Ulice
PSČ
Město
Země*
E-Mail*
Telefon
* Povinná pole
poslat