V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Ahner

Selský šenk v Rodeneck 

Ahner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Ahner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - EisacktalAhner - Rodeneck - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Ahner
Rodina Armin Klammer
Ahnerberg 106
39037 RodeneckRodeneck
tel. +39 348 7447690
info@ahner-berghof.com www.ahner-berghof.co...
na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno po celý rok. V zimě v pondělí a úterý zavřeno. Prosíme o objednávky předem.
Prodej na statku: sirupy.
loading
Popis statku
Na slunečné terase statku Hofschank Ahner si hosté užívají nádherný výhled na okolní horské hřebeny a na celé údolí Eisacktal. Uvnitř lákají k příjemnému posezení dřevem obkládané staré světnice. Zdejší jedinečnou nabídku představují předkrmy. Statek nabízí také Dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Statek Ahner nabízí svačinku podávanou na prkýnku s domácím chlebem a domácím bylinkovým čerstvým sýrem, čirý hovězí vývar s bylinkovými fritáty, špekové knedlíky nebo játrové knedlíky, trio taštiček "Schlutzer", knedlíky a noky, různé těstovinové taštičky plněné kopřivami, medvědím česnekem, dýní, šedým sýrem nebo čerstvým sýrem podle ročního období. Domácí vaječné široké nudle se špekem a pažitkou nebo divočinové ragú. Burger ze statku Ahner z vlastního hovězího masa a z domácího pečiva, guláš z domácího hovězího se špekovými knedlíky a listovým salátem. Sladké tvarohové knedlíky s ovocným ragú, různé koláče a dezerty. Sťávy: bezová, mátová a meduňková.
Autem
Od Mühlbachu jeďte směrem na Rodeneck. Asi po 2 km odbočte doleva na Nauders a pokračujte po této silnici až ke statku Ahner (sledujte značení).
Pěšky
Z obce Vill po stezce Weg 2 ke statku Ahner (1,5 hod.). Od statku dále po stezce Weg 2 na horskou pastvinu Rodenecker Alm (1 hod.).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Augustinian Monastery of Novacella
Od.15,1 km
Augustinian Monastery of Novacella
churches, chapels, abbeys
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Brixen
Od.18 km
Brixen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Astjoch
Od.4,4 km
Astjoch
high mountain tours
difficulty
medium
duration:
5 Std.
ascent:
729 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Panorama Plattform from the alp of Rodeneck - Lüsen to the summit cross Astjoch
Od.4,4 km
Chapel Pianer Kreuz
Od.5,3 km
Chapel Pianer Kreuz
churches, chapels, abbeys
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Rent a Sport Gitschberg - Rio di Pusteria/Mühlbach
Od.7,4 km
Open air swimming pool Rio di Pusteria/Mühlbach
Od.7,8 km
Santerhof
Od.9 km
Santerhof

Santerhof

Wilhelm Gasser
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Fort of Rio Pusteria
Od.9,6 km
Fort of Rio Pusteria
historical buildings and sites
Zobrazit na mapěpodrobnosti
The Chestnut Trees of Köstental Valley in Aicha
Od.11,5 km
Na mapu jižního Tyrolska