X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Ritten
Ebnicherhof

Ebnicherhof

Selský šenk am Ritten 

Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Ebnicherhof
Rodina Tauferer
Am Grumeregg 6
39054 Ritten / OberbozenRitten / Oberbozen
tel. +39 0471 978264
Mobil +39 333 2305850
fax +39 0471 978264
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 11. září do 18. prosince. V úterý zavřeno. Od 6. ledna do 15. května otevřeno od čtvrtka do neděle. Objednávky předem doporučujeme skupinám a na večery.
Prodej na statku: ovocné marmelády a sirupy.
Popis statku
Vysoko nad Bolzanem, vklíněný do prastarých kaštanových hájů na slunečných stráních náhorní plošiny Ritten, leží statek Ebnicherhof. Je ideálním výletním cílem na jaře i na podzim. Světnice na statku a slunečná terasa lákají k příjemnému posezení: najdete tu typická selská jídla a také jedinečný výhled na Dolomity i na jihotyrolskou nížinu.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky „Kaminwurzen“. Různé druhy knedlíků, kroupová polévka, domácí klobásky se zelím a také koláče a taštičky "Krapfen". Na objednávku trhanec „Schlutzer“ a zabijačkové prkénko. Na podzim kaštany. Na jaře domácí chléb, knedlíky s pampeliškovým salátem, jídla z vlastního hovězího, uzené hovězí s křenem a pohankový Riebl. Šťávy: jablečná, bezová a malinová.
Naše vína
Müller-Thurgau ‘16 má ovocnou vůni. Prokvašený Müller-Thurgau ‘16 voní po bylinkách a po lehce praženém aroma. Rosé ‘16 má intenzivní vůni jahod a malin. Výrazný zbytkový cukr mu propůjčuje příjemnou plnost. Velmi šťavnaté a lesní plody připomínající je víno Vernatsch ‘16. Blauburgunder ‘16 má mnoho ovocných tónů a připomíná třešně. Jemné ovocné a pražené aroma je typické pro víno Blauburgunder ‘15.
Autem
Z vesnice St. Magdalena u Bolzana po strmé a úzké silnici 3 kilometry ke statku Ebnicherhof.
Pěšky
Od hradu Runkelstein po Kaštanové stezce Kastanienweg (asi 1,5 hodiny) nebo lanovkou Rittner Seilbahn do stanice Oberbozen a pak dále po stezkách 2 nebo 6 směrem dolů do údolí. Odbočky ke statku Ebnicherhof jsou označené (asi 1 hodinu).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Ebnicherhof v Rittenu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player