V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Ritten
Ebnicherhof

Ebnicherhof

Selský šenk am Ritten 

Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolí
Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolí
Ebnicherhof
Rodina Tauferer
Am Grumeregg 6
39054 Ritten / OberbozenRitten / Oberbozen
alternativně +39 329 6085866
Mobil +39 333 2305850
info@ebnicherhof.com na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno od 10. září do 11. prosince. V pondělí večer zavřeno. Zavírací dny jsou úterý a středa. Od 6. ledna do 8. května otevřeno od čtvrtka do neděle. V pátek a sobotu od 8 hodin na objednání selská snídaně. Doporučujeme rezervaci předem.
Prodej na statku: Špek klobásky, ovocné marmelády a sirupy.
loading
Popis statku
Vysoko nad Bolzanem, vklíněný do prastarých kaštanových hájů na slunečných stráních náhorní plošiny Ritten, leží statek Ebnicherhof. Je ideálním výletním cílem na jaře i na podzim. Světnice na statku a slunečná terasa lákají k příjemnému posezení: najdete tu typická selská jídla a také jedinečný výhled na Dolomity i na jihotyrolskou nížinu.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, sýr z horské salaše s dýňovým čatní. Různé druhy knedlíků, kroupová polévka, "Schlutzer", domácí klobásky se zelím, zabíjačkový talíř a také koláče a taštičky "Krapfen". V zimě polévka s játrovými knedlíky, volské oko se špekem a marmelády. Na jaře domácí chléb, knedlíky s pampeliškovým salátem, „Schlutzer“, jídla z vlastního hovězího, a pohankový Riebl. Šťávy: jablečná, bezová, ostružinová a malinová.
Naše vína
Kerner '21 se vyznačuje jemnou vůní jablek. Rosé '21 je nekomplikované a živé v ústech. Vernatsch '21 je velmi elegantní a lehce kořeněný. Vůně Rulandského modrého '19 vykazuje skvělou rovnováhu mezi červenými bobulemi, ovocem a čokoládou.
Autem
Z vesnice St. Magdalena u Bolzana po strmé a úzké silnici 3 kilometry ke statku Ebnicherhof.
Pěšky
Od hradu Runkelstein po Kaštanové stezce Kastanienweg (asi 1,5 hodiny) nebo lanovkou Rittner Seilbahn do stanice Oberbozen a pak dále po stezkách 2 nebo 6 směrem dolů do údolí. Odbočky ke statku Ebnicherhof jsou označené (asi 1 hodinu).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Earth pyramids Renon
Od.15,3 km
Earth pyramids Renon
natural monuments
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Bozen
Od.21,5 km
Bozen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Tourist Office Oberbozen Ritten
Od.5,6 km
Tourist Office Oberbozen Ritten
information offices
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Hoferbauer
Od.5,6 km
Hoferbauer

Hoferbauer

Fam.Roland Ramoser
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Railway Renon
Od.5,7 km
Railway Renon
Lifts
duration:
18 Min.
difference in altitude:
0 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Railway Ritten
Od.5,7 km
Railway Ritten
particular excursion destinations
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Swimming pool Soprabolzano
Od.5,8 km
Lanerhof
Od.6,6 km
Lanerhof

Lanerhof

Fam. Schweigkofler Vigl
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Erlebnishof Kaserhof
Od.6,8 km
Erlebnishof Kaserhof

Erlebnishof Kaserhof

Fam.Sabine and Walter Mair
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Horse Riding School Kaserhof
Od.6,9 km
Horse Riding School Kaserhof
horse riding and horse-drawn carriage rides
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska