V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Ritten
Ebnicherhof

Ebnicherhof

Selský šenk am Ritten 

Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolí
Ebnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíEbnicherhof - Oberbozen - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolí
Ebnicherhof
Rodina Tauferer
Am Grumeregg 6
39054 Ritten / OberbozenRitten / Oberbozen
alternativně +39 329 6085866
Mobil +39 333 2305850
info@ebnicherhof.com na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno od 12. září do 13. prosince. V pondělí večer zavřeno. Zavírací dny jsou úterý a středa. Od 6. ledna do 9. května otevřeno od čtvrtka do neděle. Skupinám, stejně jako všem večerním hostům, doporučujeme rezervaci.
Prodej na statku: Špek klobásky, ovocné marmelády a sirupy.
loading
Popis statku
Vysoko nad Bolzanem, vklíněný do prastarých kaštanových hájů na slunečných stráních náhorní plošiny Ritten, leží statek Ebnicherhof. Je ideálním výletním cílem na jaře i na podzim. Světnice na statku a slunečná terasa lákají k příjemnému posezení: najdete tu typická selská jídla a také jedinečný výhled na Dolomity i na jihotyrolskou nížinu.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky „Kaminwurzen“. Různé druhy knedlíků, kroupová polévka, domácí klobásky se zelím a také koláče a taštičky "Krapfen". Na objednávku trhanec „Schlutzer“ a zabijačkové prkénko, 'Schupfnudel'. Na podzim kaštany. Na jaře domácí chléb, knedlíky s pampeliškovým salátem, jídla z vlastního hovězího, uzené hovězí s křenem a pohankový Riebl. Šťávy: jablečná, bezová a malinová.
Naše vína
Víno Kerner ‘19 je velmi rozmanité a má aroma broskví a meruněk, nalézt však u něj lze také komponenty koření a sena. V ústech působí příjemně plně s decentní kyselinkou. Jedná se o velmi vydařené víno s potenciálem. Blauburgunder ‘19 se v ústech prezentuje živou kyselinkou, která je doplněna dobrou strukturou a jemně drsnou tříslovinou. V ústech se ukáže potenciál vína Blauburgunder ‘18, které stále působí hodně mladistvě.
Autem
Z vesnice St. Magdalena u Bolzana po strmé a úzké silnici 3 kilometry ke statku Ebnicherhof.
Pěšky
Od hradu Runkelstein po Kaštanové stezce Kastanienweg (asi 1,5 hodiny) nebo lanovkou Rittner Seilbahn do stanice Oberbozen a pak dále po stezkách 2 nebo 6 směrem dolů do údolí. Odbočky ke statku Ebnicherhof jsou označené (asi 1 hodinu).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Earth pyramids Renon
Od.15,3 km
Earth pyramids Renon
natural monuments
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Bozen
Od.21,5 km
Bozen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Hiking on the "Keschtnweg
Od.5,6 km
Hiking on the "Keschtnweg
themed hikes
difficulty
medium
duration:
4 Std. 47 Min.
ascent:
707 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Hoferbauer
Od.5,6 km
Hoferbauer

Hoferbauer

Fam.Roland Ramoser
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Tourist Office Soprabolzano - Renon
Od.5,6 km
Tourist Office Soprabolzano - Renon
information offices
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Railway Renn
Od.5,7 km
Railway Renn
particular excursion destinations
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Swimming pool Soprabolzano
Od.5,8 km
Lanerhof
Od.6,6 km
Lanerhof

Lanerhof

Fam. Schweigkofler Vigl
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Erlebnishof Kaserhof
Od.6,8 km
Erlebnishof Kaserhof

Erlebnishof Kaserhof

Fam.Sabine and Walter Mair
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Horse Riding School Kaserhof
Od.6,9 km
Horse Riding School Kaserhof
horse riding and horse-drawn carriage rides
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska