X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Gostnerhof

Selský šenk v Barbian 

Gostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Gostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalGostnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Gostnerhof
Rodina Alois Winkler
Barbianerstr. 9
39040 BarbianBarbian
tel. +39 0471 654357
Mobil +39 339 6225166
fax +39 0471 654357
info@gostnerhof.com www.gostnerhof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od půlky září do začátku prosince otevřeno od 16 do 24 hodin každý den. O víkendu od 12 hodin. Doporučuje se rezervace. Od začátku dubna do půlky května otevřeno o víkendech na objednávku.
Popis statku
Statek Gostnerhof v obci Barbian leží na slunečné straně údolí Eisacktal. Pod paprsky podzimního sluníčka a s vinnou révou v pestrých barvách nad hlavami si tu hosté užívají tradiční selskou pohostinnost patřící k údolí Eisacktal. K posezení zvou také dvě selské světnice, kde si lze pochutnat na místních lahůdkách. Na malé hosty tu čeká velké hřiště.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, sýry, domácí chléb, kroupová polévka nebo taštičky „Schlutzer“, zabíjačkové prkénko s domácími párky a se zelím, kaštany. Po objednání předem sýrové noky, různé polévky, špenátové, špekové nebo pohankové knedlíky, jehněčí, selská pečeně, bramborové placičky, jablečný štrúdl, koláč a koblihy. Na jaře kopřivové knedlíky, pampeliškové, telecí pečeně. Šťávy: malinová, bezová a jablečná.
Naše vína
Müller-Thurgau ‘16 voní po bezu a jablcích. V ústech je svěží a šťavnatý. Vernatsch ‘16 vykazuje ovocné a květnaté tóny. Elegantní tříslovinová struktura a výborná harmonie vytvářejí základ pro kvalitu vína Zweigelt ‘16. Blauburgunder ‘16 má příjemné ovocné tóny a jemně hořký závěr.
Autem
Na okresní silnici z Waidbrucku směrem na Barbian, asi po 2 km na levé straně leží statek Gostnerhof.
Pěšky
Turistický okruh z Waidbrucku po cyklostezce do Kollmannu, ke statkům Schinterhöfen, poté přes St. Maria („Svatý hrob - Heilig Grab“) a statek Plattnerhof k šenku. Odtamtud přes Speck zpátky do Waidbrucku (celkem 2,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Gostnerhof v Barbianu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player