V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Brixen
Burgerhof

Burgerhof

Selský šenk v Brixen 

Hodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Hodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalHodnocení statku - Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Burgerhof
Rodina Johannes Meßner
Untereben 1
39042 BrixenBrixen
Mobil +39 388 8984818
info@burgerhof-messner.com www.burgerhof-messne...
na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno od půlky září do 2. adventního víkendu, stejně jako od začátku dubna do konce června. . Otvírací doba: v pátek od 18 hodin, v sobotu od 12 hodin a v neděli od 11 do 15 hodin. Na podzim navíc ve čtvrtek od 18 hodin. Na přání otevřeno i v další dny. Prosíme o objednávky předem. Po zbytek sezony rádi přijímáme objednávky od skupin od 20 osob.
Prodej na statku: víno a masové balíčky z mladého hovězího.
loading

Řekněte svůj názor!

Hodnocení musejí být pravdivá a srozumitelně formulovaná. Tým „Roter Hahn“ si vyhrazuje právo smazat hodnocení, která jsou urážlivá, reklamní nebo odporují stanoveným pravidlům.

Pravidla pro psaní hodnocení

Vaše hodnocení

Titulek
*
Komentář
*
1500
volné znaky

Celkový dojem

Celkový dojem*

Detailní hodnocení

Jak vám chutnalo jídlo?*
Jak vám chutnaly nápoje?*
Jakým způsobem jste vnímali pohostinnost a služby rodiny ze statku?*
Byly vám nabídnuty produkty ze statku formou jídla a pití?*
Stylová, selská atmosféra a útulno*
Další
Které jídlo nebo která jídla byste doporučili?
Nabízí tento statek sešenkem vegetariánská jídla?
Měli jste možnost zakoupit produkty?

uložit fotky

maximální velikost dat 3 MB
Povolné formáty: jpg, gif, bmp
přidat další data

Povinné údaje

Vaše jméno
*
E-Mail
*
Kdy jste navštívili statek se šenkem?
*
*Povinná pole
> Hodnotit tento statek >
Autem
Ze směru od Bolzana odbočte na čtvrtém kruhovém objezdu doleva, dále po levé straně areálu Südtiroler Kinderhof a za sídlem "Thalhofer" odbočte doprava. Pokračujte po silnici asi 1,5 kilometru až ke statku (sledujte značení).
Pěšky
Ze směru od obcí Vahrn a Pinzagen po Kaštanové stezce Keschtnweg (v obou případech asi 1 hodinu) nebo od Brixenu okolo budov Südtiroler Kinderhof (asi 40 minut) až ke statku Burgerhof.
Nákres příjezdu pro vás na cestu