X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Huberhof

Selský šenk v Brixen 

Huberhof  - Brixen - Pokoje k pronájmu  - Eisacktal
Huberhof
Rodina Huber Ploner
Laugenstr. 27
39042 BrixenBrixen
tel. +39 0472 830240
Mobil +39 329 3567510
info@huberhof.net www.huberhof.net
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od konce září do začátku prosince. Od pondělí do středy, ve čtvrtek a pátek od 15 hodin, sobota a neděle od 12 hodin. V úterý a ve středu jen na objednání předem. Od začátku dubna do půlky května otevřeno v sobotu a neděli od 12 hodin. Po zbytek roku přijímáme rezervace skupin nad 15 osob.
Popis statku
Statek Huberhof leží nad kotlinou Brixenu v idylické vesničce Elvas. Kravín z 18. století tu přestavěli na příjemný šenk. Hosté si tu pochutnávají na lahůdkách údolí Eisacktal. Je tu navíc možné prožít dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky Kaminwurzen, telecí hlava, pohankové knedlíky, knedlíky z červené řepy, špenátové a sýrové knedlíky, taštičky Schlutzer, bramborové placičky se zelím. Domácí uzeniny, žebra, nakládané maso, divočina. Různé sladké taštičky Krapfen a koláčky. V listopadu krvavé knedlíky a krvavé nudle. Na jaře různé pokrmy z divokých bylin a z chřestu. Šťávy: rybízová, bezová, mátová, jablečná.
Naše vína
Kerner ‘16 je decentně ovocným vínem. Vykazuje výrazné jablečné tóny a má dobrou plnost. Cuvée ‘16 z odrůd Portugieser a Zweigelt je spíše lehkým a nekomplikovaný vínem. Jeho vůně je decentně ovocná s jahodovými nuancemi. Vrchol představuje víno Zweigelt ‘16. Voní po ovoci a hlavně po třešních. V ústech je krásně plné a dlouhé se silnou, ale dobře vystavěnou, tříslovinou. Jedná se o víno s potenciálem.
Autem
Z Brixenu či ze Stufels po silnici Elvaser Straße směrem na Kranebitt. Na konci vesnice Elvas směrem na Natz leží na levé straně statek Huberhof.
Pěšky
Z Brixenu či ze Stufels po staré římské cestě Römerweg do vesnice Elvas, až ke kostelu. Odtamtud asi 300 metrů po silnici ve vesnici až k jejímu konci, kde leží statek Huberhof (stezka číslo 2, 30 minut).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Huberhof v Brixen

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player