V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Algund
Schnalshuberhof

Schnalshuberhof

Selský šenk v Algund 

Poptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolí
Poptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíPoptávka - Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolí
Schnalshuberhof
Rodina Pinggera
Oberplars 2
39022 AlgundAlgund
tel. +39 0473 447324
Mobil +39 335 5878822
schnalshuber@rolmail.net na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Od 1. března do 21. července a od 15. srpna do 15. prosince otevřeno od čtvrtka do neděle vždy od 18 hodin. Vyžadujeme objednávky předem.
Prodej na statku: šťávy, víno a destiláty.
loading
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
Z obce Töll směrem na Oberplars. V Oberplarsu u hostince Wiedmair odbočte doprava a po 30 metrech ještě jednou doprava. Statek leží na levé straně silnice.
Pěšky
'Statek Schnalshuberhof se nachází ve středu vesnice Oberplars – 100 metrů od stezky podél vodního kanálu Algunder Waalweg.
Nákres příjezdu pro vás na cestu