X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Nals
Nalserbacherkeller

Nalserbacherkeller

Selský šenk v Nals 

Nalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Nalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Nalserbacherkeller
Rodina Lucio Pallweber
Prissianerstr. 1
39010 NalsNals
tel. +39 0471 678661
Mobil +39 335 5887257
fax +39 0471 678661
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od začátku dubna do konce června vždy od čtvrtka do neděle a od začátku srpna do půlky prosince od čtvrtka do pondělí. Otvírací doba: v sobotu, neděli a ve svátky od 16 do 24 hodin, v týdnu od 17 do 24 hodin. Prosíme o objednávky předem.
Prodej na statku: med, víno.
Autem
Ze silnice Merano-Bolzano sjeďte na Vilpian směrem Nals a Prissian, asi po 500 metrech za centrem obce Nals se nachází po levé straně Nalserbacherkeller.
Pěšky
Od šenku vede turistická trasa číslo 9 do Sirmianu nebo Grissianu (asi 1 až 2 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu