X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Villanders
Pschnickerhof

Pschnickerhof

Selský šenk v Villanders 

Pschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Pschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Pschnickerhof
Rodina Urban Kainzwaldner
Sauders 39
39040 VillandersVillanders
tel. +39 347 8351009 (0472 843498)
Info@pschnickerhof.it www.pschnickerhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 1. září do 3. prosince každodenně. Prosíme o objednávky předem. Na Velikonoce a v době Letnic (Pfingsten) otevřeno jen po předchozím objednání. Po zbytek roku rádi přijímáme rezervace pro nejméně 10 osob.
Prodej na statku: destiláty a likéry.
Popis statku
Statek Pschnickerhof leží přímo uprostřed kaštanových hájů a vinic. Koho neodradí těžce vyslovitelné jméno statku, může zde rozmazlovat své chuťové pohárky: útulná světnice se sedláckými kamny láká k příjemnému posezení a k ochutnávkám.
Jídlo a pití
Špek, sýry, „klobásky Kaminwurzen“, brambory na loupačku, „špenátové taštičky“, sýrové noky, špenátové a špekové knedlíky. Na podzim kroupová a bramborová polévka, špenátové bramborové nudle, zabijačkové prkénko se zelím, „bramborové placičky“, kaštany, sladké „taštičky“. V zimě a na jaře na objednávku taštičky z bramborového těsta, zelné knedlíky, „taštičky Krapfen“ se zelím a špenátem, pečená žebra, hovězí a vepřová pečeně, „vdolky Kniekiechl“, různé koláče. Šťávy: bezová, malinová, rybízová a jablečná.
Naše vína
Jablečné aroma a jemná hra kyselinky dělají z vína Müller-Thurgau ‘16 výborný aperitiv. Vernatsch ‘16 voní po malinách a bezu, v ústech zaujme svou lehkostí. Mnoho vrstev má Zweigelt ‘16. Kořeněné tóny se u něj prolínají s ovocnými. V ústech vykazuje jemnou tříslovinovou strukturu.
Autem
Ze spojovací silnice Klausen-Waidbruck u řemeslné zóny Handwerkerzone Kalchgruber v obci Villanders odbočte doprava. Asi po 1,5 km bude po pravé straně Pschnickerhof.
Pěšky
Z Klausenu po turistických trasách 4 nebo 15 a po Kaštanové stezce 16 ke statku Pschnickerhof (asi hodinu). Po turistických trasách 10 a 17 se dá odtud vydat pěšky směrem na Sauders, Barbian a Dreikirchen.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Pschnickerhof ve Villandersu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player