V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Algund
Schnalshuberhof

Schnalshuberhof

Selský šenk v Algund 

Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolí
Schnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolíSchnalshuberhof - Algund - Pokoje k pronájmu - Merano a okolí
Schnalshuberhof
Rodina Pinggera
Oberplars 2
39022 AlgundAlgund
tel. +39 0473 447324
Mobil +39 335 5878822
schnalshuber@rolmail.net na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Od 1. března do 21. července a od 15. srpna do 15. prosince otevřeno od čtvrtka do neděle vždy od 18 hodin. Vyžadujeme objednávky předem.
Prodej na statku: šťávy, víno a destiláty.
loading
Popis statku
Na statku Schnalshuberhof udává tón příroda, venku na podle biologických předpisů kultivovaných vinicích a v ovocných sadech, uvnitř v památkově chráněných světnicích tohoto biostatku. Všude je cítit zcela jedinečná a především zdravá atmosféra. Výlet do minulosti hosté zažijí v tak zvané "novinové" světnici. Na jejích obkladech jsou k prohlédnutí noviny z dřívějších časů. Výborným tahákem je také nově zřízená prodejna na statku.
Jídlo a pití
Svačinka na prkénku s klobáskami, špekem, uzeným masem a horským sýrem z vlastního statku. Na objednávku předem: jehněčí, kůzlečí, hovězí pečeně, kyselé hovězí, zabíjačkové prkénko, k tomu sezonní zelenina, špekové sýrové knedlíky, sýrové rolky, trhanec Kaiserschmarrn, taštičky Krapfen, jablečný štrúdl a linecký dort. Šťávy: meruňková, jablečná, bezová a švestková.
Naše vína
Fraueler ‘17 má vůni jablek, v ústech je živý a chlubí se svěží kyselinkou. Velmi typicky se prezentuje víno Weißburgunder ‘18 - má vůni koření a čerstvých jablek. Souvignier Gris ‘18 je velmi ovocité. Zaujme dobrou strukturou a svou plností. Vernatsch ‘18 je středně těžké víno, avšak s výbornou harmonií. Chambourcin ‘17 voní po jahodách, malinách a ostružinách. Komplexní a mnohovrstvý je Merlot ‘17. V jeho vůni se střídají lesní plody s borůvkami. V ústech je plný a strukturovaný, nechybí mu výrazná harmonie.
Autem
Z obce Töll směrem na Oberplars. V Oberplarsu u hostince Wiedmair odbočte doprava a po 30 metrech ještě jednou doprava. Statek leží na levé straně silnice.
Pěšky
'Statek Schnalshuberhof se nachází ve středu vesnice Oberplars – 100 metrů od stezky podél vodního kanálu Algunder Waalweg.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Meran
Od.6,5 km
Meran
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Tyrol Castle
Od.8,7 km
Tyrol Castle
castles and fortresses
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Wiedmair Hof
Od.77 m
Wiedmair Hof

Wiedmair Hof

Fam.Marialuisa Gamper
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Gasserhof
Od.81 m
Gasserhof

Gasserhof

Fam.Ulrich Ladurner
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Rasner-Hof
Od.454 m
Rasner-Hof

Rasner-Hof

Fam.Rudolf Gamper
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Almbergerhof
Od.511 m
Almbergerhof

Almbergerhof

Fam.Oswald Sonnenburger
Zobrazit na mapěpodrobnosti
The Trauttmansdorff Throne
Od.728 m
Peter Mitterhofer culture trail - on the path of the inventor
Od.1,4 km
Peter Mitterhofer culture trail - on the path of the inventor
family hikes
difficulty
easy
duration:
2 Std. 1 Min.
ascent:
199 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Hydro-Electricity Station Töll/Tel
Od.1,5 km
Hydro-Electricity Station Töll/Tel
historical buildings and sites
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska