X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Winklerhof

Selský šenk v Villanders 

Winklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Winklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Winklerhof
Rodina Fink
Sauders 25
39040 VillandersVillanders
tel. +39 0472 843105
fax +39 0472 843105
info@winklerhof.eu www.winklerhof.eu
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 15. září do 15. prosince od 12 do 24 hodin. V pondělí a úterý zavřeno. Od 1. března do 30. května otevřeno po objednání o víkendech.
Popis statku
Kdo má rád přírodu a libuje si v domácích specialitách, měl by navštívit statek Winklerhof v obci St. Moritz nedaleko Villanders. Hosté zde najdou příjemné posezení ve dvou útulných světnicích, kde mohou ochutnávat pokrmy typické pro údolí Eisacktal připravené rodinou Fink. Taštičky Schlutzer od paní Frank jsou mezi milovníky dobrého jídla známé široko daleko.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky „Kaminwurzen“, domácí chléb z vlastního obilí, sýrové noky, taštičky „Schlutzer“, špenátové knedlíky. Na objednávku kroupová polévka, prkénko ze zabíjačky se zelím a knedlíky, taštičky „Krapfen“ se špenátovou náplní a jablečné taštičky. Šťávy: jablečná, bezová, rybízová, malinová a z hroznů.
Naše vína
Bílé cuvée z odrůd Sylvaner a Müller-Thurgau ‘16 voní po jablcích a květech heřmánku. Víno zaujme svou svěží kyselinkou. Vernatsch ‘16 je správným zástupcem své odrůdy. Má decentní tóny rybízu a jahod doplněné o vyzrálou tříslovinu a příjemnou šťavnatost. Aroma lesního ovoce patří k vínu Blauburgunder ‘16. Má plné tělo, dobrou strukturu a příjemně se pije. Portugieser ‘16 je letos velmi lehkým vínem.
Autem
Ze spojovací silnice Klausen - Waidbruck u řemeslné zóny Handwerkerzone Kalchgruber v obci Villanders odbočte doprava a po této silnici pokračujte 2 kilometry až k vesničce St. Moritz.
Pěšky
Z Villanders po turistické trase 14 (30 minut) a z Klausenu po trase 4, 15 a po Kaštanové stezce 16 ke statku Winklerhof (75 minut). Anebo ze statku po stezce 17 do Barbianu (1,5 hodiny) nebo Dreikirchenu (1,5 h).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Winklerhof ve Villandersu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player