X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Rochelehof

Prohlídka statku s průvodcem v Marling 

Rochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Rochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRochelehof - Marling - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Rochelehof
Rodina Walter Franz Mairhofer
Anselm-Pattis-Str. 23
39020 MarlingMarling
tel. +39 0473 222446
info@rochelehof.it www.rochelehof.it
Statek s
pěstování ovoce
pěstování ovoce
vinařství
vinařství
Pestování ovoce s farmárským muzeem
Statek
Statek Rochelehof leží v centru Marlingu nedaleko Merana. Krome "Dovolené na statku" provozuje ovocné sady a vinarství, ale také farmárské muzeum ve sklepních prostorech. Pan Mairhofer je vášnivým sberatelem historických pracovních nástroju a náradí z doby našich dedecku. Specializuje se však na pestování ovoce a vína. Jeho zvláštní zálibou je technika a práce s prostorem. S velkým nadšením umí svým návštevníkum lícit sedlácké zákonitosti, práva a povinnosti a také informace z vinného sklepa.
Prohlídka
Predstavení statku - Prohlídka farmárského muzea - Filmové a zvukové nahrávky - Vysvetlení technických rešení (napr. práce se svetlem a vzduchem)
Délka
2 hodiny
Jazyky
němčina
Otevírací doba
Celoročně
Dny prohlídky
Pondelí - sobota
Přihlášení
vyžadováno
Prodej na statku
ne
Cena
60 eur pro max. 12 osob, děti do 6 let zdarma
Cena za děti
zdarma
Příjezd ke statku
autem nebo minibusem
Příjezd ke statku
autem nebo minibusem
Popis cesty
Z centra obce Marling jedte asi 300 metru smerem na Forst k úzkému místu u hotelu Oberwirt. Tam odbocte doleva a pokracujte 100 metru rovne na adresu Anselm-Pattis-Straße 23. Po levé strane stojí studna, po pravé je vjezd.