&noscript=1 /> Weingut Santer - Dovolená na statku v Mühlbach Weingut Santer
 
Der Neubau des Weinguts Santer steht für moderne Architektur, nachhaltige Bauweise und höchsten Wohnkomfort.
Handarbeit im Weinberg: Wir pflegen unsere pilzwiderstandsfähigen (PIWI) Reben am Weingut Santer mit viel Liebe und Sorgfalt.
Mit Herz und Hand für Sie abgefüllt: Entdecken Sie die Vielfalt unserer Santer Bio-Weine.
Frische Bio-Äpfel, natürliche Vielfalt direkt von unserem Bio-Weingut in Mühlbach.
Weingut Santer - Fotogalerie Photo
Glückliche Schweine im Freiland: Artgerechte Tierhaltung gehört für uns am Weingut Santer zu einem gesunden Bio-Kreislauf.
Freilaufende Hühner am Weingut Santer: Ein wertvoller Teil unseres lebendigen Bio-Kreislaufs und ein Zeichen für echtes Tierwohl.
Unsere fleißigen Laufenten im Weinberg: Natürliche Schädlingsbekämpfung und treue Helfer für gesunde Reben am Weingut Santer.
Blühende Biodiversität: Aus unserer Einsaat im Weinberg erstrahlen bunte Sonnenblumen für ein gesundes Ökosystem.
Sonnengereifte Trauben am Weingut Santer, Grundlage für charaktervolle Bio-Weine
Ein Korb voller Natur: Frisches Obst, Trauben und Nüsse spiegeln die Vielfalt des Weinguts Santer wider.
Sorgfältige Handlese am Weingut Santer, die Basis für charaktervolle Bio-Weine aus Südtirol.
Erwachen im Weinberg: Der erste Austrieb unserer Reben am Weingut Santer.
 Apfelblüten am Weingut Santer: Ein Frühlingsgruß von unseren Apfelfeldern, der den Grundstein für unsere Obstvielfalt legt.

Weingut Santer

Dovolená na statku v Mühlbach

Johannes Gasser Pustertalerstraße 40 39037 Mühlbach
T +39 345 4063937 [email protected]
5 apartmány: 2-3 osoby,  2-5 osoby,  4-6 osoby
Statku s ekologickým hospodařením Ovoce vinařství
Vlastní produkty ze statku :

vejce, med, víno, pálenky, likéry ...

Nabídky na statku:

Spolupráce pri sklizni vína, Zažít selský všední den, Prohlídka dvora ...

Popis statku

Kromě toho nabízí pod značkou "Roter Hahn" také následující produkty
KVALITNÍ PRODUKTY ZE STATKU

Každodenní život na statku

Ten Weingut Santer to je statek s Ovoce a vinařství
  • vinařství (Cabernet Cortis, Muscaris, Souvignier Gris)
Na našem statku žijí po celý rok tato zvířata
prasata
Prasata
ovce
Ovce
drůbež
Kurata
kočka
Kocky

Zážitky a nabídky na statku

Selská nabídka
  • Zažít selský všední den
  • Spolupráce pri sklizni vína
  • Prohlídka dvora
  • Prohlídka sadu a vinic
  • Prohlídka dvora s degust.vína
  • Cesta sklepy s degust.vína
  • Cesta sklepy
Weingut Santer - Hostitelé Photo
Johannes Gasser
Srdečně vás vítáme!
Hovoříme nemecky, italsky a anglicky
přidat na seznam
Apartmán od 100€ za noc

Chvilky potěšení na statku Weingut Santer

Produkty z własnego gospodarstwa w naszym sklepie

  • vejce 
  • med 
  • víno (Cidre, Jakostní víno IGT)
  • pálenky (Merunkovice)
  • likéry (Malin.likér)
  • čerstvé ovoce podle sezóny (hrozny, Hrušky, Jablka, Švestky)

Ubytování a ceny

Pro všechna naše ubytování platí
Venek
  • Grilování možné
  • Selská zahrada
  • Louka
  • Terasa
  • Šlapací traktor
  • Detské hrište
  • Chudy
Udržitelná dovolená
  • Získávání energie slunce: fotovoltaika
  • Získávání energie ze dreva: topení na štepky
  • Nabíjecí stanice pro automobily
  • Nabíjecí stanice elektrokol
Veřejné vnitřní prostory
  • Vinný sklep
  • Knihovna
  • Lyžárna
  • Místnost pro semináre
  • Ochutnávková místnost
  • Úschovna jízdních kol
Ostatní služby
  • Koupelna
  • Vyzved.na železnic.n.autobus.stanici
  • WLAN na verejných místech
  • Výtah

Apartmán Aura

2-5 osoby (4 pevných lůžek) 81m²
od 130€ pro 2 dospělí
V tomto apartmánu jsou povolena domácí zvířata.

Apartmán Vinea

2-5 osoby (4 pevných lůžek) 71m²
od 110€ pro 2 dospělí
V tomto apartmánu jsou povolena domácí zvířata.

Apartmán Solaria

2-3 osoby (2 pevných lůžek) 36m²
od 100€ pro 2 dospělí
V tomto apartmánu nejsou povolena domácí zvířata.

Apartmán Lacus

2-5 osoby (4 pevných lůžek) 54m²
od 140€ pro 2 dospělí
V tomto apartmánu nejsou povolena domácí zvířata.

Apartmán Arenis

4-6 osoby (5 pevných lůžek) 78m²
od 178€ pro 4 dospělí
V tomto apartmánu jsou povolena domácí zvířata.

Poloha & příjezd

V blízkosti

  • do centra obce
    800 m
  • nejbližší autobusová zastávka
    800 m
  • na nákupy
    800 m
  • do hostince
    500 m
  • na cyklostezku
    0 km
  • do lyžařského areálu
    3.5 km
  • na běžkařskou trasu
    10 km
  • na sáňkařskou dráhu
    4 km
  • ke koupacímu jezeru
    15 km
Weingut Santer
v Mühlbach leží na
777 metrů nad mořem

Činnosti ve vaší blízkosti

Kaštanová stezka
Klášter Neustift
Bikerental Leitner
Fort of Mühlbach
Tourist info Mühlbach
Bauernmarkt Mühlbach
Open air swimming pool Mühlbach
The “Schabna Themenweg” themed trail - for those interested in history

Hodnocení statku

Takto prožívají ostatní hosté pobyt na statku. Chceš se také podělit o své zkušenosti?
Ještě nikdo nehodnotil
(0 hodnocení)
CIN: IT021074B5XLDRA57K
Další statky
Stále hledáte?
Mezi více než 1 600 rekreačními statky v Jižním Tyrolsku zaručeně najdete ten svůj vysněný statek.
Messnerhof flower flower flower
Rodina Oberhofer
Welsberg-Taisten
Statku s Chov zvířat
5,0  "Velmi dobré" (1 hodnocení)
Niederhof
Hannes Paul Irsara
Brixen (Eisacktal)
Statku s Chov zvířat
4,9  "Velmi dobré" (4 hodnocení)
Parlunk-Hof flower flower flower
Daniel Pfattner
Kastelruth
Statku s Chov zvířat
Rautnerhof flower flower flower
Christian Prader
Naturns (Merano a okolí)
Statku s Ovoce, vinařství
5,0  "Velmi dobré" (6 hodnocení)
Jöchlerhof flower flower
Norbert Breitenberger
Lana (Merano a okolí)
Statku s Ovoce
4,5  "Velmi dobré" (4 hodnocení)
Unterstoan Hof flower flower flower
Roland Waid
Tramin an der Weinstraße (Bolzano a okolí)
Statku s Ovoce, vinařství
Unterpraderhof flower flower flower
Martin Gallmetzer
Tiers am Rosengarten
Statku s Chov zvířat
4,9  "Vynikající" (48 hodnocení)
Wieserhof flower flower flower
Georg Federer
Völs am Schlern
Statku s Chov zvířat
4,9  "Vynikající" (41 hodnocení)
objednávka přes internet