&noscript=1 /> Rodinná dovolená na statku v Jižním Tyrolsku
 
Rodinná dovolená na statku v Jižním Tyrolsku
Rodinná dovolená na statku v Jižním Tyrolsku

Mezi stodolou
a přírodním hřištěm

Dovolená s dětmi

Pro rodinné album

Zážitky do rodinného alba

Nuda na statku? Nic takového neexistuje! Na rodinné dovolené na statku v Jižním Tyrolsku čas uteče jak voda. Je tu spousta věcí k objevování, zkoumání a prozkoumávání. Zatímco děti při návštěvě stájí neví, kam se podívat dřív, rodiče se mohou pohodlně usadit a odpočívat.

Nuda na statku? Nic takového neexistuje! Na rodinné dovolené na statku v Jižním Tyrolsku čas uteče jak voda. Je tu spousta věcí k objevování, zkoumání a prozkoumávání. Zatímco děti při návštěvě stájí neví, kam se podívat dřív, rodiče se mohou pohodlně usadit a odpočívat.

Den začíná na statku v Jižním Tyrolsku už brzy ráno vzrušujícím okamžikem. Jakmile děti vyskočí z postele, už se hrnou do kurníku, aby zjistily, zda jejich oblíbená slepice snesla vajíčko. Vejce, opatrně vyjmuté z hnízda, přinesou rodičům jako poklad. Na pozdní odpoledne je pro děti naplánována další povinná schůzka: návštěva stodoly. Mohou přiložit ruku k dílu a pomoci s péčí o zvířata. Krávy, ovce a koně je třeba nakrmit a vyčistit jim stáj. Při dojení nahlížejí děti hospodáři přes rameno a dozvídají se, odkud mléko pochází. Malí návštěvníci si jistě najdou zvířecí kamarády v malé zoo s domácími zvířaty. Tady se prohánějí králíci, poníci a kozy a čekají, až je někdo pohladí. Nejroztomilejší chvíle na statku jsou určitě na jaře, kdy se všichni těší na čerstvě vylíhlá mláďata. Během dne malí hosté nahlédnou do života na statku a každý den se hravou formou naučí něco nového. Na ovocnářském statku se dozvědí, jak chutnají různé odrůdy jablek i jak se jablka zpracovávají na jablečnou šťávu nebo sušené ovoce.

 

Příroda je jedním velkým hřištěm

Nic než příroda – rodinná dovolená na statku v Jižním Tyrolsku znamená svobodu a dostatek prostoru pro rozvoj malých i velkých. Ať už na pečlivě zařízeném přírodním hřišti, zelené louce nebo nedaleké lesní mýtině, dětský objevitelský duch si zde přijde na své. Na statku se děti zabaví venku na celé hodiny. Na zahradě si mohou k občerstvení natrhat pár bobulí. Čas od času se objeví některá z mnoha koček a čeká na rozsáhlé pohlazení. Hospodářův pes je věrným společníkem na poznávacích výpravách a děti z něj nespouštějí oči. Když sedlák na svém traktoru zahne za roh, dětem se rozzáří oči a zážitek ze statku je dokonalý. Zatímco je o malé děti dobře postaráno, rodiče mohou odpočívat pod třešní a užívat si čas. A když prší? Což si třeba zaskákat ve stodole na seně nebo něco tvořit se selkou anebo se mohou zabavit v herně? Na statku je každý den dobrodružstvím.

 

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

Rodinná atmosféra na statku je nepřekonatelná. Rodina ze statku se o své hosty stará s velkou péčí. Právě proto si děti hostitele rychle oblíbí. Při pobytu na statku v Jižním Tyrolsku rodiny oceňují zejména neformálnost a možnost uspořádat si prázdninový den podle potřeb dětí. Rekreační apartmány a pokoje na statku jsou velmi prostorné a nabízejí dostatek místa pro celou rodinu. Také babička a dědeček se tu budou cítit jako doma. Někteří hostitelé se zaměřují zejména na rodiny a nabízejí také vybavení pro malé děti.

přečtěte si více zpět

3 důvody

Dětský ráj na statku

Přátelství se čtyřnohými obyvateli
Přátelství

se čtyřnohými obyvateli

Svoboda a prostor pro hry uprostřed přírody
Svoboda a prostor pro hry

uprostřed přírody

Ubytování na míru a přátelští hostitelé
Ubytování na míru

a přátelští hostitelé

Statky-vyhledávání

Prostorné ubytování

Kam chcete jet?
Kdy a na jak dlouho?
jakýkoli
Typ ubytování a spolucestující
2 dospělí
Typ statku
Chov hospodářských zvířat, vinohradnictví nebo sadařství
Klasifikace
všechny klasifikace
1283 Zobrazit statek Zobrazit statky
Obnovení filtru
1283 nalezený statek nalezené statky
 | 
Schötzerhof flower flower flower flower
Rodina Reiterer  | Mölten  (Bolzano a okolí)
Chov zvířat, Ovoce, Pěstování bobulovitého ovoce
Produktový koutek: mléka, jogurt, sýr ...
Selské nabídky: Zažít sklizen sena, Ve stájích, Práce ve stáji ...
4,9
"Vynikající"
(70 hodnocení)
Apartmán od 75€ za noc
Tiscion flower flower flower flower
Rodina Rabanser  | St. Ulrich
Chov zvířat
snídaně
Produktový koutek: mléka, vejce, mamelády ...
Selské nabídky: Zažít selský všední den, Práce ve stáji, Ve stájích ...
5,0
"Vynikající"
(87 hodnocení)
Apartmán od 103€ za noc
Nussbaumerhof flower flower flower
Rodina Harrasser  | Brixen  (Eisacktal)
Chov zvířat
Produktový koutek: mléka, vejce, mamelády ...
Selské nabídky: Zažít selský všední den, Práce ve stáji, Ve stájích ...
4,8
"Velmi dobré"
(3 hodnocení)
Apartmán od 100€ za noc
Výsledek vašeho hledání