V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Selská snídaně - perfektní začátek dne

Vlastními silami upečený chléb, čerstvé mléko a domácí marmelády

Vlastními silami upečený chléb, čerstvé mléko a domácí marmelády
Kdo vyhlédne oknem ven ze dřevem obložené světnice do bílé zimní krajiny, dostane chuť na výlet na běžkách, na sáňkování, lyžování nebo nazimní túru ve třpytícím se sněhu. Ještě předtím si však hosté ubytování pod střechou statků Roter Hahn pochutnají na selské snídani, kterou připravuje paní domu s láskou a z produktů ze statku.
 
K domácímu chlebu se podává šunka a špek, čerstvé mléko, sýry a další mléčné produkty. K mání jsou také marmelády, med a domácí ovocné šťávy i koláče. Kromě toho selka servíruje kávu a čaj ze sušených bylin ze zahrádky na statku. Spokojené slepice snášejí každý den vejce, které si hosté mohou sami vyzvednout přímo v kurníku. Na přání selka vykouzlí různé pokrmy z vajec.

Domluvit si je možné také snídaňový košík se všemi lahůdkami , který se každé ráno objeví před dveřmi apartmánu – aby den mohl začít obzvláště příjemně a v rodinném kruhu.
Poté je tělo správně posíleno a připraveno na mnohá dobrodružství, která lze zažít na statku a v jeho okolí.

> Pokoje se snídaní na statku
> Apartmány se snídaní