X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Turistická a cyklistická dovolená v Jižním Tyrolsku

Turistická a cyklistická dovolená v Jižním Tyrolsku

Pohyb na dovolené je zábavný a zdravý

Užijte si cyklistickou dovolenou přímo ze statku
Po celý rok nabízí Jižní Tyrolsko aktivním dovolenkářům jedinečné množství sportovních aktivit. Statky značky „Roter Hahn“ mají ideální polohu hned vedle cyklistických a turistických tras. Posílen selskými lahůdkami, startuje host přímo ze statku a bez zajížděk na svou turistickou dovolenou a cyklistickou dovolenou.

Na husté síti turistických tras si sportovně založení hosté užijí fascinující horský svět Alp a Dolomit. Prastaré stezky podél vodních kanálů vedou kolem kvetoucího ovocných sadů a dávají výhled na sluncem zalitá údolí Jižního Tyrolska.

Lehčí i náročnější stezky pro horská kola přivedou hosty na místa s krásným výhledem a dolů je čeká báječný sjezd. Cyklovýlety po staré římské cestě „Via Claudia Augusta“ ve Vinschgau nebo stezka Drauradweg v Pustertalu se hodí jako příjemná vyjížďka na kole pro rodiny nebo s přáteli.

V selských šencích „Roter Hahn“ se hosté mohou posilnit chutnými tradičními pokrmy a po načerpání nových sil se vracejí domů. Aktivní dovolená na statku nadchne náročné turisty a jezdce na horských kolech i ty, kteří dávají přednost příjemným procházkám a cyklistickým výletům.

Autentická a nefalšovaná prázdninová radost!