V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Turistická a cyklistická dovolená v Jižním Tyrolsku

Turistická a cyklistická dovolená v Jižním Tyrolsku

Pohyb na dovolené je zábavný a zdravý

Užijte si cyklistickou dovolenou přímo ze statku
Po celý rok nabízí Jižní Tyrolsko aktivním dovolenkářům jedinečné množství sportovních aktivit. Statky značky „Roter Hahn“ mají ideální polohu hned vedle cyklistických a turistických tras. Posílen selskými lahůdkami, startuje host přímo ze statku a bez zajížděk na svou turistickou dovolenou a cyklistickou dovolenou.

Na husté síti turistických tras si sportovně založení hosté užijí fascinující horský svět Alp a Dolomit. Prastaré stezky podél vodních kanálů vedou kolem kvetoucího ovocných sadů a dávají výhled na sluncem zalitá údolí Jižního Tyrolska.

Lehčí i náročnější stezky pro horská kola přivedou hosty na místa s krásným výhledem a dolů je čeká báječný sjezd. Cyklovýlety po staré římské cestě „Via Claudia Augusta“ ve Vinschgau nebo stezka Drauradweg v Pustertalu se hodí jako příjemná vyjížďka na kole pro rodiny nebo s přáteli.

V selských šencích „Roter Hahn“ se hosté mohou posilnit chutnými tradičními pokrmy a po načerpání nových sil se vracejí domů. Aktivní dovolená na statku nadchne náročné turisty a jezdce na horských kolech i ty, kteří dávají přednost příjemným procházkám a cyklistickým výletům.

Autentická a nefalšovaná prázdninová radost!