V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Lyžování v Jižním Tyrolsku

Lyžařské zážitky bez hranic v Jižním Tyrolsku

Lyžování v Jižním Tyrolsku
Ve 30 lyžařských oblastech po celémJižním Tyrolsku naleznete vše, co potěší srdce příznivce zimních sportů. Například na náhorní plošině Seiser Alm, na největší horské pastvině v Evropě, pod ledovcem v Suldenu u Ortleru nebo v největším spojeném lyžařském areálu na světe, kterým je Dolomiti Superski.

Lyžování v Jižním Tyrolsku:
Dolomiti Superski: 12 lyžařských oblastí, 1.200 kilometrů sjezdovek, 450 vleků
Ortlerskiarena: 16 lyžařských oblastí, 300 kilometr sjezdovek
Další možnosti pro lyžaře jsou k dispozici v prázdninovém regionu Tauferer Ahrntal s lyžařskými oblastmi Speikboden a Klausberg a také v horní části údolí Eisacktal, kde se rozléhají lyžařské oblasti Rosskopf-Sterzing, Ladurns-Gossensass a Ratschings-Jaufen.

Kdekoliv si chcete užívat na sněhu, vždy bude někde nablízku některý ze statků , který své hosty zve na zimní prázdniny. Ze statku se dostanete geht’s rovnou k lyžařským radovánkám na sjezdovce, nemusíte nikam dlouze přejíždět a komplikovaně hledat místo k zaparkování.

A pokud byste se přece jen ubytovali na odlehlejším místě, máte k dispozici Gratis-Skibus , který vás rychle odveze do lyžařského areálu. Tam na vás čekají skvěle připravené sjezdovky, od jednoduchých po náročné - a večer si užijete útulné ubytování na statku. Lyžaři, co lepšího si můžeš přát?

> Statky u sjezdovek

Další náměty na dovolenou:
> Zimní dovolená v Jižním Tyrolsku na statku
> Bílý týden v Jižním Tyrolsku
> Na běžky do Jižního Tyrolska