V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Řemeslo
Novinky – řemesla
Opravdové, jedinečné, hodnotné

Opravdové, jedinečné, hodnotné

Jedinečné unikáty od sedláků

Produkty našich sedláků jsou opravdovými unikáty
Ke statkům nerozlučně odpradávna patří schopnost sedláků a selek vyrábět věci vlastníma rukama. Nyní jejich prsty pracují na nových věcech. Rozdíl je ihned patrný: ručně vyrobené produkty od sedláků jsou unikáty, jsou pravé, jedinečné a hodnotné. Pravé jsou z toho důvodu, že jejich suroviny pocházejí ze 100 procent ze statku. Jedinečné, protože každý výrobek vzniká individuálně v rukách sedláka a hodnotné, protože bylo zapotřebí vynaložit velkou šikovnost, hodně úsilí a nespočetný čas.

Obzvláště patrná je kvalita selských řemeslných produktů, když je uchopíte do ruky. Vysoká kvalita materiálu, hodnotné zpracování a dlouhá životnost - to vše je hned cítit. Je přitom jedno, jestli si chcete odvézt památku na vaši dovolenou na statku, nebo hledáte pěkný dárek - selské unikáty vám budou dlouho dělat radost. Produktová paleta zahrnuje pěkně tvarované užitkové předměty, rafinované ozdobné předměty a prvky vybavení. Pro všechny společné jsou tradiční materiály a velký řemeslný um, se kterým byly vyrobeny. Na této základně vznikají výrobky, které jsou k dostání pouze na statcích: autentické a inovativní kousky, kterým se nic jiného nevyrovná.

Seznamte se nejlépe se selským řemeslem na osobní návštěvě dílny. Nabízí jedinečnou příležitost podívat se při práci selskému řemeslníkovi přes rameno a dozvědět se více o jeho nadšení pro ruční práci. Zájemci navíc získají z první ruky informace o výrobě těchto stylových objektů a mohou se přesvědčit o jejich kvalitě.