V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Burgerhof

Selský šenk v Brixen 

Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Burgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBurgerhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Burgerhof
Rodina Johannes Meßner
Untereben 1
39042 BrixenBrixen
Mobil +39 388 8984818
info@burgerhof-messner.com www.burgerhof-messne...
na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno od půlky září do 2. adventního víkendu, stejně jako od začátku dubna do konce června. . Otvírací doba: v pátek od 18 hodin, v sobotu od 12 hodin a v neděli od 11 do 15 hodin. Na podzim navíc ve čtvrtek od 18 hodin. Na přání otevřeno i v další dny. Prosíme o objednávky předem. Po zbytek sezony rádi přijímáme objednávky od skupin od 20 osob.
Prodej na statku: víno a masové balíčky z mladého hovězího.
loading
Popis statku
Statek Burgerhof zaujme dvěma útulnými starými světnicemi a překrásným výhledem na brixenskou kotlinu Brixner Talkessel. Tady nahoře kladou už přes 30 let velký důraz na biologické hospodaření. Hosté mohou počítat s jídly podle sezonní nabídky, čekají na ně chutná biovína i křehká masa od krav ze zdejšího chovu.
Jídlo a pití
Každý týden obměněné malé menu, domácí chléb, špekové a sýrové knedlíky, domácí nudle a těstovinové taštičky, pokrmy z vlastního hovězího. Buchty, švestkové knedlíky, taštičky „Krapfen“, koláče. Na jaře „Pizzoccheri“ (široké nudle z pohankové a žitné mouky) a kopřivové knedlíky. Na podzim kroupová a jablečno-celerová polévka, bramborové placky, dušené maso se zimní zeleninou. Šťávy: jablečná, bezová, meduňková a hroznová.
Naše vína
Cuvée ‘16 z odrůd Johanniter a Solaris má jemnou vůni po meruňkách a v ústech dělá šťavnatý dojem. To dělá toto skvělé víno velmi harmonickým. Regent ‘17 voní silně po ovoci, víno je štíhlé a s nekomplikovanou koncovkou.
Autem
Ze směru od Bolzana odbočte na čtvrtém kruhovém objezdu doleva, dále po levé straně areálu Südtiroler Kinderhof a za sídlem "Thalhofer" odbočte doprava. Pokračujte po silnici asi 1,5 kilometru až ke statku (sledujte značení).
Pěšky
Ze směru od obcí Vahrn a Pinzagen po Kaštanové stezce Keschtnweg (v obou případech asi 1 hodinu) nebo od Brixenu okolo budov Südtiroler Kinderhof (asi 40 minut) až ke statku Burgerhof.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Brixen
Od.3,1 km
Brixen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Augustinian Abbey of Neustift
Od.6,2 km
Augustinian Abbey of Neustift
churches, chapels, abbeys
Zobrazit na mapěpodrobnosti
St. Cyrillus path
Od.2,1 km
St. Cyrillus path
family hikes
difficulty
easy
duration:
2 Std.
difference in altitude:
0 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Rental Bike South Tyrol
Od.2,7 km
Circular history path from Bressanone to Fortezza
Od.3 km
Circular history path from Bressanone to Fortezza
themed hikes
difficulty
easy
duration:
4 Std.
ascent:
349 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Bishop's Palace Brixen Bressanone
Od.3,2 km
Ice Arena Brixen/Bressanone
Od.3,4 km
Acquarena indoor swimming pool
Od.3,7 km
Acquarena indoor swimming pool
indoor swimming pools and saunas
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Acquarena outdoor swimming pool
Od.3,8 km
Sauna Acquarena
Od.3,8 km
Sauna Acquarena
indoor swimming pools and saunas
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska