V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Sexten
Kinigerhof

Kinigerhof

Selský šenk v Sexten 

Kinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - Dolomity
Kinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - Dolomity
Kinigerhof
Rodina Paul Peter Stabinger
Kiniger 1
39030 SextenSexten
tel. +39 0474 710704
fax +39 0474 710704
info@kinigerhof.com www.kinigerhof.com
na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno po celý rok. Od prosince do 21. března a během Velikonoc zavřeno v pondělí. V květnu a říjnu otevřeno jen v sobotu a neděli. V červenci, srpnu a také o Vánocích i v únoru bez zavíracího dne. Po svátku Všech svatých do začátku prosince zavřeno. Doporučujeme objednávky předem.
Prodej na statku: Špek klobásky a "Kaminwurzen".
loading
Popis statku
Slunečná terasa na statku Kinigerhof v nadmořské výšce 1399 metrů je jako lóže v divadle, v němž se na scéně objevují obří vrcholy Sextenských Dolomit. Naproti se k modrému nebi tyčí jedna z nejznámějších skalních věží známá jako Sextenské sluneční hodiny. Specialitu šenku tvoří uzené maso: špek z různých částí vepřového, uzené hovězí maso, klobásky Kaminwurzen, selský salám a vařený špek - to vše chutná skvěle. Zdejší kuchyně se pyšní také používáním mnoha bylin a bobulovitého ovoce z vlastních zahrad.
Jídlo a pití
Prkénko se špekem, sýrem, uzeným hovězím, s klobáskami "Kaminwurzen", selským salámem a vařeným špekem. Kroupová, zeleninová polévka a polévka se špekovým knedlíkem. Příležitostně podle roční doby sýrové, špenátové, bylinkové, kopřivové, řepové a houbové knedlíky. Různé těstovinové taštičky s náplní podle ročního období. Guláš s knedlíkem, hovězí a vepřová pečeně, domácí klobásky se zelím, omelety, vejce se špekem. Císařský trhanec "Kaiserschmarrn", štrúdl, sladké "Strauben" a různé koláče. Na objednávku grilované pochoutky, žebra a selská míchanice "Bauerngröstl". Na jaře pampeliškový salát. Na podzim knedlíky z červené řepy. Šťávy: bezová, z červeného i černého rybízu.
Autem
V Sextenu u obchodu Sport Mode Kiniger odbočte doleva a jeďte po cestě Europaweg až k hotelu St. Veit, odtamtud pokračujte podle značení.
Pěšky
Přímo od údolní stanice lanovky Helmlift nahoru do prudkého kopce až ke stojanům na sušení sena a dále nad silnicí ke statku Kinigerhor (15 min.). Ze statku po stezce Sextner Themenweg nebo nahoru k hoře Helm (přes horský hřbet Mitterberg).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Innichen
Od.8 km
Innichen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Braies lake
Od.28,1 km
Braies lake
waterfalls and lakes
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Bowling alley Hotel St.Veit
Od.511 m
Rental Ski Sport Mode Kiniger
Od.729 m
Playground for children "Riega"
Od.810 m
Playground for children "Riega"
children's playgrounds
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Sport Fishing - Sexten/Sesto
Od.820 m
House Sexten/Sesto
Od.845 m
House Sexten/Sesto
cultural centres
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Library & Internetpoint "Claus Gatterer"
Od.845 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
Od.845 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
information offices
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Drei Zinnen
Od.851 m
ski pistes
difficulty
medium
difference in altitude:
655 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska