V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Sexten
Kinigerhof

Kinigerhof

Selský šenk v Sexten 

Kinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - Dolomity
Kinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomityKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - Dolomity
Kinigerhof
Rodina Paul Peter Stabinger
Kiniger 1
39030 SextenSexten
tel. +39 0474 710704
info@kinigerhof.com www.kinigerhof.com
na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno od začátku prosince do Velikonoc a od konce května do svátku Všech svatých. V pondělí je zavřeno. Doporučujeme rezervaci předem.
Prodej na statku: Špek klobásky, "Kaminwurzen" a salám.
loading
Popis statku
Slunečná terasa na statku Kinigerhof v nadmořské výšce 1399 metrů je jako lóže v divadle, v němž se na scéně objevují obří vrcholy Sextenských Dolomit. Naproti se k modrému nebi tyčí jedna z nejznámějších skalních věží známá jako Sextenské sluneční hodiny. Specialitu šenku tvoří uzené maso: špek z různých částí vepřového, uzené hovězí maso, klobásky Kaminwurzen, selský salám a vařený špek - to vše chutná skvěle. Zdejší kuchyně se pyšní také používáním mnoha bylin a bobulovitého ovoce z vlastních zahrad.
Jídlo a pití
Prkénko se špekem, sýrem, uzeným hovězím, s klobáskami "Kaminwurzen", selským salámem a vařeným špekem. Kroupová, zeleninová polévka a polévka se špekovým knedlíkem. Příležitostně podle roční doby sýrové, špenátové, bylinkové, řepové a houbové knedlíky. Různé těstovinové taštičky s náplní podle ročního období. Guláš s knedlíkem, dušené maso, vysoký roštěnec, steak ze svíčkové nebo tatarák z vlastního hovězího. Pokrmy z domácího vepřového - pečená krkovice, klobásy a na objednávku den dopředu žebra a pečené koleno s kyselým zelím. Císařský trhanec "Kaiserschmarrn", štrúdl, domácí vejce a různé koláče. Šťávy: bezová, malinová a rybízu.
Autem
V Sextenu u obchodu Sport Mode Kiniger odbočte doleva a jeďte po cestě Europaweg až k hotelu St. Veit, odtamtud pokračujte podle značení.
Pěšky
Přímo od údolní stanice lanovky Helmlift nahoru do prudkého kopce až ke stojanům na sušení sena a dále nad silnicí ke statku Kinigerhor (15 min.). Ze statku po stezce Sextner Themenweg nebo nahoru k hoře Helm (přes horský hřbet Mitterberg).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Family Hike: Moso – Fischleintal Valley – Talschlusshütte Hut
Od.4 km
Family Hike: Moso – Fischleintal Valley – Talschlusshütte Hut
family hikes
difficulty
easy
duration:
1 Std. 31 Min.
ascent:
168 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Innichen
Od.8 km
Innichen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Bowling alley Hotel St.Veit
Od.511 m
Rental Ski Sport Mode Kiniger
Od.729 m
Playground for children "Riega"
Od.810 m
Playground for children "Riega"
children's playgrounds
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Sport Fishing - Sexten/Sesto
Od.820 m
Library & Internetpoint "Claus Gatterer"
Od.845 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
Od.845 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
information offices
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Mountain Tour: Monte Arnese/Hornischegg
Od.845 m
Mountain Tour: Monte Arnese/Hornischegg
mountain tours
difficulty
medium
duration:
4 Std. 4 Min.
ascent:
1.229 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Tre Cime
Od.851 m
ski pistes
difficulty
medium
difference in altitude:
655 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska