X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Sexten
Kinigerhof

Kinigerhof

Selský šenk v Sexten 

Kinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Kinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - DolomitenKinigerhof - Sexten - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Kinigerhof
Rodina Paul Peter Stabinger
Kiniger 1
39030 SextenSexten
tel. +39 0474 710704
fax +39 0474 710704
info@kinigerhof.com www.kinigerhof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno po celý rok. Od prosince do Velikonoc v pondělí zavřeno. Od Velikonoc do Letnic otevřeno od pátku do neděle. Od Letnic do začátku října v pondělí zavřeno. Od začátku října do začátku prosince otevřeno od pátku do neděle. V červenci a srpnu, o Vánocích a také od února do půlky března otevřeno denně. Doporučují se objednávky předem.
Popis statku
Slunečná terasa na statku Kinigerhof v nadmořské výšce 1399 metrů je jako lóže v divadle, v němž se na scéně objevují obří vrcholy Sextenských Dolomit. Naproti se k modrému nebi tyčí jedna z nejznámějších skalních věží známá jako Sextenské sluneční hodiny. Specialitu šenku tvoří uzené maso: špek z různých částí vepřového, uzené hovězí maso, klobásky Kaminwurzen, selský salám a vařený špek - to vše chutná skvěle. Zdejší kuchyně se pyšní také používáním mnoha bylin a bobulovitého ovoce z vlastních zahrad.
Jídlo a pití
Pestré prkénko se špekem, sýrem, uzeným hovězím, klobáskami Kaminwurzen, selským salámem a vařeným špekem. Kroupová polévka, gulášová polévka, zeleninová polévka a polévka se špekovými knedlíky. Špekové knedlíky a tradiční knedlíky Fastenknödel, sýrové, špenátové a houbové noky. Taštičky Schlutzer, bramborové taštičky s různou náplní podle ročního období. Guláš s knedlíky, hovězí a vepřová pečeně, domácí uzeniny se zelím, omelety, vajíčka se špekem. Trhanec Kaiserschmarrn, štrúdl, sladké Strauben a různé buchty. Na objednávku grilovací talíř, žebra a selský restovaný talíř Bauerngröstl. Na jaře pampeliškový salát. V létě na objednávku variace salátů s čerstvým kozím sýrem. Na podzim řepové knedlíky. Šťávy: bezová a také z černého i červeného rybízu.
Autem
V Sextenu u obchodu Sport Mode Kiniger odbočte doleva a jeďte po cestě Europaweg až k hotelu St. Veit, odtamtud pokračujte podle značení.
Pěšky
Přímo od údolní stanice lanovky Helmlift nahoru do prudkého kopce až ke stojanům na sušení sena a dále nad silnicí ke statku Kinigerhor (15 min.). Ze statku po stezce Sextner Themenweg nebo nahoru k hoře Helm (přes horský hřbet Mitterberg).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Kinigerhof v Sexten

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player

Aktivity v okolí
Family Hike: Moso – Fischleintal Valley – Talschlusshütte Hut
Od.4 km
Family Hike: Moso – Fischleintal Valley – Talschlusshütte Hut
family hikes
difficulty
medium
duration:
1 Std. 31 Min.
ascent:
168 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Innichen
Od.8 km
Innichen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Bowling alley Hotel St.Veit
Od.506 m
Rental Ski Sport Mode Kiniger
Od.724 m
Playground for children "Riega"
Od.804 m
Playground for children "Riega"
children's playgrounds
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Sport Fishing - Sexten/Sesto
Od.815 m
MTB-Tour Monte Arnese Trail (003)
Od.839 m
MTB-Tour Monte Arnese Trail (003)
mountain bike tours
difficulty
medium
ascent:
1.221 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
House Sexten/Sesto
Od.839 m
House Sexten/Sesto
cultural centres
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Library & Internetpoint "Claus Gatterer"
Od.839 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
Od.839 m
Tourist Office from Sexten/Sesto
information offices
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska