V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená v Jižním Tyrolsku
Roční období
Zimní dovolená na statku v Jižním Tyrolsku

Zimní dovolená na statku v Jižním Tyrolsku

Zima na statku je zážitkem

Zimní dovolená v apartmánu na statku
Kdo nehodlá trávit zimní dovolenou v nekonečném moři sněhu na prkně či lyžích, na sjezdovkách nebo v běžkařské stopě, na toho čekají v rámci dovolené na statku v Jižním Tyrolsku četné a pěkné alternativy.

Zájemci mohou hledat nové výzvy na skialpinistických lyžích, odvážlivci sjíždějí na sáňkách přírodní dráhy anebo raději zvolí projížďku na saních tažených koňmi vedoucí pohádkovou krajinou. V nabídce nesmějí chybět ani hra Eisstockschießen připomínající curling a bruslení ve volné přírodě.

Kromě toho je možné vyrazit na túru po rozlehlých horských pastvinách, která zimní dovolenou obohatí o nádherné výhledy, buď po připravených zimních turistických trasách, nebo s dobrodružným veselím se sněžnicemi na nohou.

A máte poté chuť na tak trochu jiné „Après-Ski“ ? Potom si dopřejte pauzu a svačinku v útulné selské světnici: ochutnejte horká pečená jablka, poslouchejte praskání dřeva v kamnech a užívejte si pohostinnost: Na dovolené na statku v Jižním Tyrolsku hrajete hlavní roli Vy!

Chcete vyzkoušet něco nového? > Dovolená na statku v zimě - Vyhledávání

Roter Hahn v měsíci…