V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Dovolená na horách v Jižním Tyrolsku

Dovolená na horách v Jižním Tyrolsku

Dovolená na horách

Horská dovolená v Dolomitech
Dovolená na horách na jihotyrolském statku je zážitkem za každého počasí. Na jaře promění ovocné stromy v regionech Vinschgau, Eisacktal a Meraner Land krajinu na moře květů. Je to čas kontrastů: Zatímco v údolích se už příroda probouzí, nahoře v horách stále ještě září bílý sníh. O něco později se barvy nastěhují také na horské pastviny. Na statcích se nyní batolí mláďata. Léto na horách voní senem. Krávy odcházejí na dovolenou na horské pastviny.

Podzim chutná vínem, špekem a kaštany. V tak zvaném čase Törggelen se tradičně ochutnávají mladá vína. Je to nejlepší čas na túry, vzduch je křišťálově čistý a výhledy jsou bezbřehé. V zimě tu začíná všechno vypadat jako v pohádce na horách a to vše přímo před dveřmi statku. Na programu jsou zimní túry a zážitky z ticha. Některé statky dokonce stojí hned vedle sjezdovek. Horská dovolená v Jižním Tyrolsku je nezapomenutelná.

> Dovolená na statku v horách