V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Vahrn
Griesserhof

Griesserhof

Selský šenk v Vahrn 

Griesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Griesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Griesserhof
Paul Huber
Griessweg 5
39040 VahrnVahrn
tel. +39 0472 834805
Mobil +39 339 6691485
griesserhof@brennercom.net www.griesserhof.it
na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Otevřeno od 14. září do 1. prosince vždy od 12 hodin. V úterý zavřeno. Od 6. prosince do 23. února otevřeno od pátku do neděle vždy od 12 hodin. Doporučujeme objednávky předem.
Prodej na statku: víno.
loading
Popis statku
Severně od Brixenu, mezi obcemi Vahrn a Neustift, leží pod kopcem osázeným vinnou révou památkově chráněný statek Griesserhof. Kdysi patřil ke statkům, kterým se říkalo Mairhöfen, a sloužil k ubytování biskupa. Dnes se stará o hosty, které si umí získat douškem dobrého domácího vína a chutným jídlem.
Jídlo a pití
Špek a sýry, klobásky Kaminwurzen, kroupová polévka, taštičky Schlutzer, knedlíky, sýrové noky, bramborové placičky se zelím, placičky Tirtlen, zelný salát a salát z červené řepy. Domácí klobásky, nakládané hovězí maso, zabíjačkové prkénko, omelety, trhanec Kaiserschmarrn a sladké Krapfen. Šťávy: jablečná, rybízová, bezová a z kyselých třešní.
Naše vína
Sylvaner ‘18 vykazuje aroma po exotickém ovoci a minerální strukturu kyselinky. S elegancí a kořenitostí se představuje Veltliner ‘18. Skvělý je Sauvignon ‘18. V ústech nejdříve připomíná mango, pak ovoce papája a nakonec se dostavuje výborná hra kyselinky. Kerner ‘18 má hodně vrstev. Velkolepý je Gewürztraminer ‘18. Nejdříve zavoní po růžích, poté se v ústech dostaví silná struktura a délka. U vína Blauburgunder ‘18 přicházejí ke slovu vůně kávy, čokolády a kakaa. Svěží strukturu a v ústech plnost přináší při pití Zweigelt ‘18.
Autem
Cestou ze směru od Brixenu na konci obce Vahrn odbočte doprava, po 100 metrech stojí na levé straně šenk typu Buschenschank. Směrem ze severu na začátku vesnice Vahrn odbočte doleva (sledujte značení).
Pěšky
Z Brixenu okolo kláštera Neustift (asi 30 min.). Od statku Griesserhof můžete dojít přes údolí Riggertal k jezeru Vahrner See (asi za 50 min.). Cyklotrasa Eisacktaler Radweg vede přímo kolem statku.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Augustinian Abbey of Neustift
Od.628 m
Augustinian Abbey of Neustift
churches, chapels, abbeys
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Brixen
Od.3,3 km
Brixen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Hubenbauer
Od.807 m
Hubenbauer

Hubenbauer

Fam. Stolz
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Lake of Varna - Vahrn
Od.2,7 km
Lake of Varna - Vahrn
waterfalls and lakes
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Sauna Acquarena
Od.2,8 km
Sauna Acquarena
indoor swimming pools and saunas
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Acquarena indoor swimming pool
Od.3,1 km
Acquarena indoor swimming pool
indoor swimming pools and saunas
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Circular history path from Bressanone to Fortezza
Od.3,2 km
Circular history path from Bressanone to Fortezza
themed hikes
difficulty
easy
duration:
4 Std.
ascent:
349 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Acquarena outdoor swimming pool
Od.3,2 km
Strasserhof
Od.3,3 km
Strasserhof

Strasserhof

Fam.Hannes Baumgartner
Zobrazit na mapě
Farm Holidayspodrobnosti
Farm innspodrobnosti
Bishop's Palace Brixen Bressanone
Od.3,4 km
Na mapu jižního Tyrolska