V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Dovolená na jaře

Jarní dovolená na statku, když kvetou jabloně

Jarní dovolená na statku v Jižním Tyrolsku
Jižní Tyrolsko je známé především jako jedna z nejrozkvetlejších ovocných zahrad Evropy. Na dovolené na statku si je možné přírodní divadlo užít nejlepším způsobem. Na slunečné straně Alp se rozkládá plocha asi 18.000 hektarů v plném rozkvětu

Když je prostříhávání stromů u konce a všechny přípravy na novou sezonu jsou hotové, nepotrvá už dlouho, než v jihotyrolském údolí Etschtal začnou udávat tón dvě barvy: červená a bílá, kam jen oči dohlédnou! V dubnu a květnu je na slunečné straně Alp plocha velikosti asi 18.000 hektarů v plném rozkvětu - a koloběh života mnohých jablek začíná.

Ideálními výchozími body pro procházky po rozkvetlé kráse představují jihotyrolské statky. Nabízí se nasednout na kolo a projíždět rozkvetlým mořem nebo se vydat na procházku a téměř se dotýkat květů: Když svou jarní dovolenou strávíte na statku, bude pro vás pobyt v největší uzavřené pěstitelské oblasti Evropy opravdovou radostí. A mírné až slunečné klima Jižního Tyrolska vytváří ideální doprovod nejen pro pěstování ovoce, ale také pro vaši selskou zážitkovou dovolenou .

Chcete na jarní dovolené rozkvést?
> Dovolená na ovocném statku

Roter Hahn v měsíci…