X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Dovolená na jaře

Jarní dovolená na statku, když kvetou jabloně

Jarní dovolená na statku v Jižním Tyrolsku
Jižní Tyrolsko je známé především jako jedna z nejrozkvetlejších ovocných zahrad Evropy. Na dovolené na statku si je možné přírodní divadlo užít nejlepším způsobem. Na slunečné straně Alp se rozkládá plocha asi 18.000 hektarů v plném rozkvětu

Když je prostříhávání stromů u konce a všechny přípravy na novou sezonu jsou hotové, nepotrvá už dlouho, než v jihotyrolském údolí Etschtal začnou udávat tón dvě barvy: červená a bílá, kam jen oči dohlédnou! V dubnu a květnu je na slunečné straně Alp plocha velikosti asi 18.000 hektarů v plném rozkvětu - a koloběh života mnohých jablek začíná.

Ideálními výchozími body pro procházky po rozkvetlé kráse představují jihotyrolské statky. Nabízí se nasednout na kolo a projíždět rozkvetlým mořem nebo se vydat na procházku a téměř se dotýkat květů: Když svou jarní dovolenou strávíte na statku, bude pro vás pobyt v největší uzavřené pěstitelské oblasti Evropy opravdovou radostí. A mírné až slunečné klima Jižního Tyrolska vytváří ideální doprovod nejen pro pěstování ovoce, ale také pro vaši selskou zážitkovou dovolenou .

Chcete na jarní dovolené rozkvést?
> Dovolená na ovocném statku

Roter Hahn v měsíci…