X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Home
Kvalitní produkty
Záruka kvality

Záruka kvality

Delikatesy ze statku

Na tyto výrobce je spolehnutí. Jelikož jejich převážně vlastní produkty ze statku nerostou jen v souladu s přírodou, ale jejich zpracování probíhá podle tradičních postupů a především velmi šetrně. Stojí to sice mnoho času a hodně práce, ale chutná to.

Celkem 68 lokálních přímých prodejců z celého Jižního Tyrolska se zavázalo, že bude dodržovat výrobní požadavky a také pravidla původu stanovené značkou „Roter Hahn“ a ty jsou opravu přísné: nejméně 75 % surovin musí pocházet z vlastního rodinného podniku, jen velmi malé množství je možné kupovat od ostatních jihotyrolských sedláků. Kromě toho musí být hlavní suroviny zpracovávány ručně. Produkty podstupují pravidelné anonymní ochutnávky, které provádí nezávislá odborná komise. Je garantem vysoké kvality produktů.

Užívejte si selskou rozmanitost:
> ovocné šťávy
> ovocný sirup
> ovocné marmelády
> sušené ovoce
> destiláty
> ocet
> byliny
> sýrové a mléčné produkty
> vajíčka
> chléb
> čerstvé maso
> Špek a uzeniny
> Omáčky a zavařeninyVybrané potraviny lze koupit přímo na statku, ale také na lokálních trzích, které se konají každý týden, a ve specializovaných prodejnách. Výjimečné nákupy zaručují obchody „Pur Südtirol“ v lázeňském domě v Meranu a v Brunecku, kde lze vybírat mezi 250 produkty se značkou „Roter Hahn“ .
Adresy, objednávky brožur a receptů z kvalitních produktů ze statku