V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Kvalitní produkty
Záruka kvality

Záruka kvality

Delikatesy ze statku

Na tyto výrobce je spolehnutí. Jelikož jejich převážně vlastní produkty ze statku nerostou jen v souladu s přírodou, ale jejich zpracování probíhá podle tradičních postupů a především velmi šetrně. Stojí to sice mnoho času a hodně práce, ale chutná to.

Celkem 83 lokálních přímých prodejců z celého Jižního Tyrolska se zavázalo, že bude dodržovat výrobní požadavky a také pravidla původu stanovené značkou „Roter Hahn“ a ty jsou opravu přísné: nejméně 75 % surovin musí pocházet z vlastního rodinného podniku, jen velmi malé množství je možné kupovat od ostatních jihotyrolských sedláků. Produkty podstupují pravidelné anonymní ochutnávky, které provádí nezávislá odborná komise. Je garantem vysoké kvality produktů.

Užívejte si selskou rozmanitost:
> swieże owoce i warzywa
> houby
> ovocné šťávy
> ovocný sirup
> ovocné marmelády
> sušené ovoce
> destiláty
> ocet
> byliny
> sýrové a mléčné produkty
> vajíčka
> chléb, nudle, obílí
> čerstvé maso
> Špek a uzeniny
> miód
> Omáčky a zavařeniny
> víno
> cidru

Vybrané potraviny lze koupit přímo na statku, ale také na lokálních trzích, které se konají každý týden, a ve specializovaných prodejnách. Výjimečné nákupy zaručují obchody „Pur Südtirol“ v lázeňském domě v Meranu a v Brunecku, kde lze vybírat mezi 200 produkty se značkou „Roter Hahn“ .
Adresy, objednávky brožur a receptů z kvalitních produktů ze statku