V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Řemeslo
Novinky – řemesla
Ruční práce s hodnotným designem

Ruční práce s hodnotným designem

Hodnotné řemeslné kousky z Jižního Tyrolska

Opravdová umělecká díla vznikají ze surovin, jako jsou dřevo a vlna.
Pohled do selských světnice je úžasný: ručně vyrobené selské výrobky, funkční, ale přesto pěkné, často s uměleckým zpracováním. Selská řemesla dostávají pod značkou „Roter Hahn“ nová měřítka: hlásí se k dodržování celé řady kvalitativních kritérií, které jsou sepsány do pravidel.

Od A do Z platí: ruční výrobky z dílen sedláků mají svou kvalitu: dřevo, vlna nebo jiné v přírodě rostoucí suroviny tvoří základ pro vyrobené kousky. Jsou to materiály, které s jistotou pocházejí ze zemědělského statku v Jižním Tyrolsku. U alespoň jednoho produktu z nabízené palety pochází jeho suroviny výhradně z vlastního statku. Také pro zpracování platí, že „Roter Hahn“ ručí za nejvyšší kvalitu. Výrobky vznikají z rukou sedláka, selky nebo rodinných příslušníků přímo na statku. Velká šikovnost i velké nasazení mají za následek, že předměty zhotovené na statku jsou opravdovými majstrštyky. A nechybí ani velká dávka nadšení pro tuto práci.

Výsledek hovoří sám za sebe: Přírodní materiály a perfektní ruční práce se pojí s ušlechtilým designem - od jednoduchého až po extravagantní, od tradičního po moderní. Kreace selských řemeslníků zahrnují ozdobné věci i prvky výbavy: Přehled o všestrannosti předmětů můžete získat v jednotlivých prodejnách na statku . Jedná se o náročné objekty, které spojují funkčnost a styl a sledují stejný cíl: udělat zákazníkovi radost už na první pohled.