X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Föhrner

Selský šenk v Bozen 

Föhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Föhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenFöhrner - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Föhrner
Rodina Bracchetti
Glaningerweg 19
39100 BozenBozen
tel. +39 0471 287181
foehrner@alice.it na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od půlky února do poloviny května otevřeno ve čtvrtek od 18 hodin, v pátek až neděli a ve svátky od 12 hodin. Od konce září do půlky prosince od středy do pátku od 18 hodin, v sobotu a neděli a ve sváteční dny od 12 hodin. V neděli večer otevřeno do 18 hodin. Doporučujeme objednávky předem.
Prodej na statku: sirupy, jablečná šťáva a ovocné marmelády.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
"Z placu w St. Sigmund w lewo za znakiem ""Hofschenke Schifferegger"" jechać do Hanslmoar-Hof. Skręcić w prawo poniżej czarnej stodoły - po dwóch zakrętach znajduje się gospoda Schifferegger."
Pěšky
V obci Gries za starým kostelem začíná stezka Glaninger Ochsenweg do obce Glaning (číslo 9), vede přímo okolo statku Föhrenhof (sledujte značení). Z Bolzana i z Glaningu je to asi 40 minut chůze.
Nákres příjezdu pro vás na cestu