X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Brixen
Villscheiderhof

Villscheiderhof

Selský šenk v Brixen 

Villscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Villscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Villscheiderhof
Rodina Florian Hilpold
Untereben 13
39042 BrixenBrixen
tel. +39 0472 832037
Mobil +39 347 3415724
info@villscheider.info www.villscheider.inf...
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky března do začátku června a od 8. září do 3. prosince. Na jaře otevřeno v pátek od 17 hodin, v sobotu a neděli od 12 hodin. Od pondělí do čtvrtka jen na objednávku. Na podzim otevřeno od úterý do pátku od 17 hodin, v sobotu a neděli už od 12 hodin. V pondělí zavřeno.
Prodej na statku: víno.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
V Brixenu, směrem od Bolzana, na čtvrtém kruhovém objezdu odbočte doleva, kolem Jihotyrolské dětské vesničky „Südtiroler Kinderdorf“ směrem na Untereben, po této silnici jeďte nahoru asi 1,5 km.
Pěšky
Z obce Vahrn po Kaštanové stezce Ketschnweg nebo trasou 20 (1,5 hod.) Z vlakového nádraží po trase 20 do místa Pinzagen, odtamtud po Kaštanové stezce do obce St. Cyrill a dále dolů směrem na Brixen (1,5 hod.).
Nákres příjezdu pro vás na cestu