Schwarzielhof
Kvalitní produkty ze statku v Feldthurns
Rodina Sigmund Untrum 4
M +39 340 6116452 info@sigmund.bz.it
Popis statku
Statek Schwarzielhof rodiny Sigmund stojí ve Feldthurns, na slunečné straně údolí Eisacktal v nadmořské výšce 630 metrů. O rodinný podnik pečuje Andreas Sigmund spolu se svým synem Matthiasem, řídí se při tom zásadami integrovaného pěstitelství. Díky správnému výběru zralých jablek a jejich šetrnému zpracování vzniká chutná jablečná šťáva, která je 100procentně přírodní.
Bauer Matthias
vám přeje spoustu radosti s našimi produkty
info@sigmund.bz.it
mobil +39 340 6116452
Vědět, odkud to pochází
Jablonové sady rodiny Sigmundových se nacházejí na slunném míste v obci Feldthurns. Aby jablka plne rozvinula svou chut, nechávají se na strome, dokud nejsou zcela zralá. Vzhledem k nadmorské výšce 630 m rostou jablka pri velkých teplotních výkyvech mezi dnem a nocí. Díky tomu se v nich vytvárí obzvlášt intenzivní aroma, které tvorí vyhledávanou chut jejich jablecné štávy.
Mit Aussicht auf die Geisler-Gruppe geht es gleich schneller
Der Apfel Pinova zur Erntezeit
Äpfel der Sorte Golden Delicious
Zpracování
Po sklizni se jablka rucne trídí, poté se umyjí a zpracují na kaši. Poté se jemne vylisují. Vylisovaná zakalená štáva se skladuje v sudech, aby se oddelily hrubé kaly. Nakonec se do skla stácí vynikající prirozene zakalená jablecná štáva bez prísad a konzervacních látek.
Schwarzielhof je clenem znacky "Roter Hahn" s temito produkty:
Všechna prodejní místa
Další
Kromě toho se tyto produkty dodávají do hotelů v regionu
Poloha & příjezd
Schwarzielhof
v Feldthurns leží na
630 metrů nad mořem
Back to list