X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Birkenhof

Selský šenk v Schluderns 

Birkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Birkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Birkenhof
Rodina Hilber
Birkenhof 20
39020 SchludernsSchluderns
tel. +39 347 4338931
info@birken-hof.com www.birken-hof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od Velikonoc do 15. listopadu každodenně. Objednávky předem vítány.
Prodej na statku: Šťávy a ovocné marmelády.
Popis statku
Statek Birkenhof se nachází nad obcí Schluderns a nabízí fantastický výhled na skupinu Ortler a na horní Vinschgau. Jedná se o ideální výletní místo pro rodiny, turisty a cyklisty. Je tu možné v klidu odpočívat a užívat si útulnou atmosféru selské kuchyně. Velké oblibě se těší nově zřízená stezka „Beeren-Naschweg“, na které si pochutnáte na lesním ovoci. Statek nabízí také Dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Domácí chléb, špek, horské sýry, klobásky „Kaminwurzen“, sušené hovězí maso. Taštičky „Schlutzer“, špekové, špenátové, játrové a sýrové knedlíky, domácí klobásky se zelím, sázená vejce s restovanými brambory, saláty podle ročního období, trhanec „Kaiserschmarrn“, taštičky Vinschger „Krapfen“, jablečné buchty, „pohankový koláč“, jablečný štrúdl. Na objednávku předem hovězí a vepřová pečeně, „skopové maso“, bramborové noky. Šťávy: bezová, meduňková, malinová a rybízová.
Autem
Ze směru od Merana odbočte ve Schluderns na první křižovatce doprava a v centru vesnice opět doprava. Po 3 km dojedete k šenku (následujte značení).
Pěšky
Z obce Schluderns po stezce Leitenwaal ke statku Greinhof a poté po stezce Gschneirer Waalweg číslo 21 (1,5 h) ke statku Birkenhof. Anebo ze Schluderns okolo hradu Churburg asi za 45 min. k šenku.
Nákres příjezdu pro vás na cestu