X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Lajen
Buchnerhof

Buchnerhof

Selský šenk v Lajen 

Buchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Buchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Buchnerhof
Rodina Schenk
Lajen-Ried 144
39040 LajenLajen
tel. +39 0471 655829
Mobil +39 349 3291714
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky září do poloviny prosince od 12 hodin. V pondělí zavřeno. Od 6. ledna do velikonočního pondělí otevřeno od 16 hodin. V pondělí a úterý zavřeno.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
Z Klausenu jeďte směrem na Gröden a kousek před křižovatkou do Lajenu za zastávkou autobusu odbočte nejdříve doprava a potom doleva. Po 500 metrech je to druhý statek na pravé straně.
Pěšky
Z obce Waidbruck po stezce číslo 35 (40 minut) nebo z Klausenu přes Albions ke statku Buchnerhof (stezka 5; 1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Buchnerhof v Lajenu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player