X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Percha
Niedristhof

Niedristhof

Selský šenk v Percha 

Niedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Niedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Niedristhof
Rodina Margareth und Paul Niederwolfsgruber
Aschbach 2
39030 PerchaPercha
tel. +39 0474 401163
Mobil +39 340 1782734
www.niedristhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Šenk má otevřeno celý rok v poledne a večer. Od 6. ledna do půlky února je zavřený. Zavíracím dnem je pondělí. Doporučuje se objednání předem.
Prodej na statku: „klobásky Kaminwurzen“, sirupy.
Popis statku
Na statku Niedristhof v obci Percha kladou velký důraz na selský původ produktů. Vše tu krásně kvete a voní. Nádhernou zahradu je možné pozorovat nejen z prosluněné terasy, ale také z útulné světnice. Je možné mít lépe pod kontrolou místo, kde vznikají čerstvé produkty? Lahodné speciality zvýší tep každého požitkáře a dokazují, že nejlépe chutná to, co vyroste přímo na statku.
Jídlo a pití
Špek, šedý sýr Graukäse a „klobásky Kaminwurzen“, k tomu domácí chléb. Kroupová polévka, špenátové, sýrové a „stlačené knedlíky“, zelný salát se špekem, špekové knedlíky s gulášem, sázená vejce s opečenými brambory, domácí klobásky se zelím, „trhance Kaiserschmarrn“, omelety a „koblížky Niggilan“ s mákem. Na objednávku předem gulášová polévka, hovězí a vepřová pečeně. Na jaře kopřivové knedlíky. V létě po objednání salátové mísy s čerstvým sýrem. Šťávy: meduňková, jablečná a bezová.
Autem
Z Brunecku pokračujte směrem na Innichen, projeďte kolem městečka Percha a asi po 2 km odbočte doleva směrem na Nasen/Aschbach. Pokračujte asi 4 km do kopce směrem na Aschbach.
Pěšky
Z vesničky Nasen vede stezka 22/A k šenku Niedrist (asi 1 hodinu). Od šenku můžete podniknout asi hodinovou procházku ke skalním pyramidám Percha.
Nákres příjezdu pro vás na cestu