X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Lajen
Buchnerhof

Buchnerhof

Selský šenk v Lajen 

Buchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Buchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalBuchnerhof - Lajen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Buchnerhof
Rodina Schenk
Lajen-Ried 144
39040 LajenLajen
tel. +39 0471 655829
Mobil +39 349 3291714
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky září do poloviny prosince od 12 hodin. V pondělí zavřeno. Od 6. ledna do velikonočního pondělí otevřeno od 16 hodin. V pondělí a úterý zavřeno.
Popis statku
Lajen-Ried je místem v údolí Eisacktal, které je známé díky slavnostem Törggelen. Svátky spojené s kaštany si můžete užívat na zdejším statku Buchnerhof. Posedíte si v obložené světnici ze 17. století se selskými kamny a pochutnáte si na lahůdkách místní kuchyně a ze sklepa.
Jídlo a pití
Špek a sýry, kroupová polévka, taštičky Schlutzer, sýrové noky, špekové knedlíky a zabíjačkové prkénko se zelím, omelety, trhanec Kaiserschmarrn, placičky Tirtlen a Krapfen. Na podzim kaštany a ořechy. Na objednávku předem špenátové nebo pohankové knedlíky a pečená žebra. Šťávy: bezová, rybízová, malinová a jablečná.
Naše vína
Bílé víno Weißwein ‘16 vyrobené převážně z odrůdy Müller-Thurgau a s malým podílem Gewürztraminer je stejně jako v předešlých letech nekomplikovaně jednoduché, ale zároveň příjemné při pití. Zweigelt ‘16 se představuje třešňovými nuancemi ve vůni a s citelnou tříslovinovou strukturou, ale také s decentní plností v ústech. Portugieser ‘16 je trochu promíchaný s odrůdou Zweigelt. V jeho vůni dominují jemné ovocné tóny připomínající třešně a červené lesní plody. V ústech víno působí velmi živě a hladce v tříslovině.
Autem
Z Klausenu jeďte směrem na Gröden a kousek před křižovatkou do Lajenu za zastávkou autobusu odbočte nejdříve doprava a potom doleva. Po 500 metrech je to druhý statek na pravé straně.
Pěšky
Z obce Waidbruck po stezce číslo 35 (40 minut) nebo z Klausenu přes Albions ke statku Buchnerhof (stezka 5; 1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Buchnerhof v Lajenu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player