X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Bozen
Steidlerhof

Steidlerhof

Selský šenk v Bozen 

Steidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Steidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenSteidlerhof - Bozen - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Steidlerhof
Rodina Claudia a Rudi Gasser
Obermagdalena 1
39100 BozenBozen
tel. +39 0471 973196
fax +39 0471 973196
steidlerhof@brennercom.net www.steidlerhof.bz
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od poloviny března do začátku června od čtvrtka do neděle od 11 hodin. Od pondělí do středy zavřeno. Od půlky září do začátku prosince ve středu a ve čtvrtek od 17 hodin a od pátku do neděle od 11 hodin. V pondělí a úterý zavřeno.
Popis statku
Nahoře nad Bolzanem leží statek Steidlerhof s nádherným panoramatickým výhledem sahajícím od Rosengartenu až po Mendelgebirge. Hosté si mohou užívat zdejší krajinu posetou vinicemi svaté Magdaleny v restaurovaných prostorách. Dočkají se přitom opravdové selské pohostinnosti a odpočinou si na slunečné terase.
Jídlo a pití
Špek, klobásky Kaminwurzen, žebra s restovanými brambory, omelety, jablečný štrúdl a koláče. K objednání předem: kyselé polévky, gulášová polévka, špekové, špenátové a játrové knedlíky, kyselé hovězí, placičky z brambor s kyselým zelím, kyselé škvarky. Na jaře chřest. Na podzim zabíjačkové prkénko a domácí klobásky se zelím. Šťávy: jablečná, bezová, mátová a ananasová šalvěj.
Naše vína
Sauvignon ‘16 má intenzivní vůni grapefruitu, marakuji a dalších exotických plodů. Patrné typické aroma patří k elegantnímu vínu Goldmuskateller ‘16. Magdalener ‘16 má plnost ovoce, příjemnou tříslovinu a připomíná chuť čerstvých hroznů. Lagrein ‘16 má komplexní vůni a je cítit po lesním ovoci, patří k němu i lehce pražené aroma. Velmi aromaticky voní Rosenmuskateller ‘16.
Autem
Z centra Bolzana jeďte směrem na Ritten. V obci Rentsch odbočte doleva směrem na Obermagdalena a asi 800 metrů pokračujte nahoru.
Pěšky
Z Bolzana po Oswaldpromenade a po stezce číslo 6 (asi 40 minut).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Steidlerhof v Bolzanu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player