V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Kvalitní produkty

Kvalitní produkty od sedláků

Selská různorodost

Jižní Tyrolsko se těší jakožto výrobce vysoce kvalitních domácích produktů výborné pověsti. Díky geografické poloze a slunečnému klimatu roste na polích i na selských zahradách jižně od Brenneru nádherné ovoce, zdravá zelenina a aromatické byliny. Takové množství přírodních „surovin“ přimělo 82 jihotyrolských statků k rozhodnutí tyto produkty zpracovávat, zušlechťovat a nabízet na trhu pod označením kvality „Roter Hahn“ .

Poznejte kvalitní produkty ze statku

Online rozcestník Roter Hahn nabízí pomoc při hledání selských produktů z Jižního Tyrolska. Jedná se o 18 produktových skupin - čerstvé ovoce a zelenina, houby, ovocné šťávy, ovocné a bylinné sirupy, marmelády, sušené ovoce, omáčky a zavařeniny, destiláty, octy, byliny, sýry a mléčné produkty, špek a uzeniny, vejce z volného chovu, med, chléb, víno, cidru, nudle a obilí - členěno.